Skocz do zawartości
HD Viewer

DualView podlaczenie PC do TV kablem HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam kartę graficzną GeForce 9600 z dwoma wyjściami DVI i HDMI. Na jednym wyjściu mam podłączony monitor (DVI) a na drugim podłączyłem TV LCD kablem HDMI-HDMI i włączyłem Dualview żeby mięć dwa osobne pulpity i tu napotkałem na problem, na monitorze wyświetlane jest wszystko ładnie pięknie ale na TV jest tylko tapeta pulpitu i nic więcej???. Czy mozna na drugim ekranie rowniez uzyskac ikony pulpitu?

Jesli ustawie opcje klonowanie to wtedy na TV mam mniejsza rozdzielczosc (rozdzielczosc monitora) wiec mija sie to z celem.

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mozna na drugim ekranie rowniez uzyskac ikony pulpitu?

Jasne, wystarczy je tam przesunać - najlepiej i najwygodniej przy pomocy myszki. Tak samo można a wręcz należy zrobić z oknem aplikacji np. PowerDVD czy z innym MediaPlayerem. To bardzo dobre rozwiązanie. Polecam także podwiesić nadajnik myszki pod sufitem tak aby działała w całym pomieszczeniu - wtedy można wygodnie operować pośród tego co widać na telewizorze np. z poziomu sofy.

Jesli ustawie opcje klonowanie to wtedy na TV mam mniejsza rozdzielczosc (rozdzielczosc monitora) wiec mija sie to z celem.

To normalne. DualView jest okey. Mam tę samą kartę i pracuje ona od dawna w tym trybie bez najmniejszych problemów. Na drugim ekranie wszystko działa tak jak na pierwszym - np. maksymalizacja okna aplikacji etc.

Pzdr.,

M.

Edytowane przez mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne, wystarczy je tam przesunać - najlepiej i najwygodniej przy pomocy myszki. Tak samo można a wręcz należy zrobić z oknem aplikacji np. PowerDVD czy z innym MediaPlayerem. To bardzo dobre rozwiązanie. Polecam także podwiesić nadajnik myszki pod sufitem tak aby działała w całym pomieszczeniu - wtedy można wygodnie operować pośród tego co widać na telewizorze np. z poziomu sofy.

@mayo jak przesune ikony z pulpitu pierwszego na drugi to tylko na drugim dzialaja a na pierwszym wtedy ich nie widac. LCD mam w innym pokoju co PC dlatego teraz musze odpalic np. vlc playera i przeniesc go do drugiego pulpitu a dopiero wtedy ide do drugiego pokoju i odpalam film, a chcialbym zeby dzialaly niezaleznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...