Skocz do zawartości
mayo

Czy karta PC N3 będzie działać z innym niż...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów!

Mam pytanie jak w temacie. Jako że polsatowski Szajsung 370 zakupiony jakiś czas temu wraz z kartą wiesza mi się notorycznie (w kombinacji z Denonem 2808) muszę zainwestować w niezależny dekoder HD. Wybór pewnie padnie na jakiegoś OPTICUMa. Problemem jak dla mnie jest fakt iż nie chce mi się wypowiadać umowy z PC i czekać 3 miesiące - chcę wykorzystać posiadaną kartę. Czy jest dostępny na rynku jakiś moduł CAM inny niż oryginał z Polsatu, działający z kartą N3? Jeśli tak to jaki? Gdzie go kupić? Szukałem na allegro ale opisy jakieś takie nie do końca przekonujące są. Gostek w salonie PC coś tam mamrotał że niby się da, niby nie da jakoś wykorzystać użytkowaną aktualnie kartę, ale szczegółów nie zdradził. Ktoś wie co powinienem kupić? Proszę o poradę.

Pozdrawiam,

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego modułu i nie wierz w zapewnienia różnych naciągaczy, że jest inaczej. Karta CP działa TYLKO z modułem CP - jest z nim sparowana (jedna karta przypisana na stałe do jednego modułu lub tak jak masz teraz - do dekodera)

Umowa kończy Ci się niedługo więc możesz wystąpić do operatora z prośbą o zakup modułu (99 zł na abonament z pakietem minimum familijnym).

Co do tego co Ci tam mamrotał ten gość z salonu Polsatu, to i owszem, po części ma rację - działa sama karta z niektórymi tunerami Dreambox (ja tak mam). Jednak żeby ją uruchomić potrzebne są dwa numery: boxkey i RSA (unikalne kody wspólne dla układu karta-moduł lub karta-tuner). Można je wydobyć tylko ze starych tunerów CP lub z modułu. Ale to już wyższa szkoła jazdy (ja nie potrafię - zapłaciłem za to 100 zł).

Edytowane przez marcus64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można je wydobyć tylko ze starych tunerów CP lub z modułu.

Z nowych też :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...