Skocz do zawartości
mghor

Jaki telewizor+okablowanie do Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Planuje prezent ktorym bedzie ps3+telewizor z HD.Niestety nie jestem obeznany z nowinkami technicznymi i chciałbym prosić o rade jaki telewizor wybrać aby gry z konsoli ps3 oraz filmy blue ray disc działały jak najlepiej w najlepszej rozdzielczosci.

Moze mi ktos cos doradzic?

pozdrawiam uzytkownikow forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Możliwości jest bardzo wiele, ale wszystko zależy od możliwości finansowych. Można mieć bardzo dobry "sprzęt" za rozsądną cenę lub bardzo dobry za kosmiczną. To już zależy od Ciebie. Jeśli podasz maksymalną kwotę jaką chcesz na ten zakup przeznaczyć, będzie łatwiej Ci pomóc.

Pozdrawiam,

alexander08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Planuje prezent ktorym bedzie ps3+telewizor z HD.Niestety nie jestem obeznany z nowinkami technicznymi i chciałbym prosić o rade jaki telewizor wybrać aby gry z konsoli ps3 oraz filmy blue ray disc działały jak najlepiej w najlepszej rozdzielczosci.

Moze mi ktos cos doradzic?

pozdrawiam uzytkownikow forum.

Pozwól, że podłączę się do twojego pytania.

Czy są dostępne jakieś telewizory LCD, które umożliwiałyby wyświetlanie pełnej palety barw jaką może generować PS3, czyli obsługujące 48-bitową paletę kolorów?

Jeśli nie ma, to czy są choćby z 36-bitową paletą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm 2,5 tys pln...da sie cos dobrego kupic?

Witaj!

Możliwości jest bardzo wiele, ale wszystko zależy od możliwości finansowych. Można mieć bardzo dobry "sprzęt" za rozsądną cenę lub bardzo dobry za kosmiczną. To już zależy od Ciebie. Jeśli podasz maksymalną kwotę jaką chcesz na ten zakup przeznaczyć, będzie łatwiej Ci pomóc.

Pozdrawiam,

alexander08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...