Skocz do zawartości
Amralew

ONKYO HT-S9100 thx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Panowie i Panie(?) chodzi mi o ten zestaw,czy może ktoś z forumowiczów go posiada ewentualnie gdzie w Warszawie można odsłuchać ten model(obdzwoniłem kilka znanych mi sklepów w stolicy i kupić można ale już odsłuchać nie bardzo).Czy warto w ogóle inwestować?Zaznaczę tylko,że sprzętu będę używał głównie do oglądanie filmów i ewentualnie gier(posiadam PS3) czasami muzyka(głownie ciężkie gitarowe granie),posiadam małe mieszkanko,pokój około 18m?.Powiem szczerze,że na sprzęcie znam się średnio,jeśli chodzi o głośniki to głownie chodzi tu o wymiar(brzmienie oczywiście też ma znaczenie ale o tym się nie wypowiadam bo zestawu nie słyszałem) ze względu na małe mieszkanko a i cena sprzętu oscylująca w granicach 4000zł ma znaczenie(nie chciałbym jej przekroczyć).Amplituner który jest z zestawie też wydaje się być niczego sobie,posiada wszystkie niezbędne(?) kodeki,certyfikat THX też posiada no i obsługuje ośmiokanałowy dźwięk LPCM(tu chodzi o PS3).

zapodaje link do sprzętu dla orientacji(to nie jest reklama:))) )

http://www.allegro.pl/item651476771_onkyo_...a_od_zaraz.html

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc.

Edytowane przez Amralew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje sie tym pobawic w media. Musisz jedno wiedziec to jest zestaw do kina i tu zagra to b.dobrze ;) .W stereo zagra raczej przecietnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kino to mój priorytet,do muzy posiadam Pianocrafta 810 i to mi w zupełności wystarcza.Głównie to chodzi mi o to czy za podobna cenę można by złożyć zestaw który zagra porównywalnie i będzie w miarę kompaktowy,nie będzie zajmował zbyt dużo miejsca.Po prostu kolumny podłogowe nie wchodzą w grę,zagraca mi pokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz zadowolony fajne male glosniczki dobrze zrobione jak za ta cene, ten aplik jest jakies 1500 warty a gloaniki 7.1 za 2300 z calkiem przyzwoitym subem. Zobacz moze Dali Concept 1,Monitor Audio Bronze BR1,Tonsil Siesta ale to juz napewno wyjdzie wiecej z subem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że zdecyduje się na ten komplet.Na ta chwile na pewno spełni moje oczekiwania a nic nie stoi na przeszkodzie żeby z biegiem czasu kolumny stopniowo wymieniać na jakieś monitory porządnej firmy.Poszukam jeszcze w warszawie,może uda mi się gdzieś namierzyć ten sprzęt aby go dokładnie obadać ,posłuchać.Dali Concept 1 miałem okazję słuchać i kolumienki graja naprawdę super ale jednak jak policzyć to koło tysiąca trzeba by dołożyć żeby podobny zestaw złożyć9Jak nie więcej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...