Skocz do zawartości
-Oldboy-

The Curious Case of Benjamin Button (Blu-ray) wydanie polskie

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo, to premiera tego tytułu jest 5.06. Chyba, że Masz jakieś lepsze - szybsze źródło, co ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie,ale w Saturnie mają mieć od czwartku czyli 04/06 ;)

obraziłem się na Gallapagos za wydanie Kompani bez PL więc nie kupie i tego filmu,chyba,że w Angli będzie wydanie z PL

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

film jest do kupienia w Saturnie za 104 pln...

czy ktoś może już sobie kupił i może potwierdzić doskonałą jakość dzwięku i obrazu ?

czy ktoś wie czy wydanie z UK ma suby PL tak jak miał Amadeus z Warnera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się też dziś wybrałem po tę pozycję i guzik w media cena zaporowa 109zł (aż mi się śmiać chce, jak sobie przypomnę mój telefon do nich 2 dni temu, gdy pytałem o film, a potem o cenę, a pani powiedziała, że nie może ujawnić, ale jak wiadomo, u nich zawsze będzie konkurencyjnie). Po cichu liczyłem na promocję jak przy Mrocznym Rycerzu, gdzie kupiłem wydanie za 69zł. Nic to, trzeba poczekać i polować na allegro. Nawiasem mówiąc, kiedy wreszcie przykładem dvd zaczną blu-raye tanieć w parę miesięcy po premierze filmu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się też dziś wybrałem po tę pozycję i guzik w media cena zaporowa 109zł (aż mi się śmiać chce, jak sobie przypomnę mój telefon do nich 2 dni temu, gdy pytałem o film, a potem o cenę, a pani powiedziała, że nie może ujawnić, ale jak wiadomo, u nich zawsze będzie konkurencyjnie). Po cichu liczyłem na promocję jak przy Mrocznym Rycerzu, gdzie kupiłem wydanie za 69zł. Nic to, trzeba poczekać i polować na allegro. Nawiasem mówiąc, kiedy wreszcie przykładem dvd zaczną blu-raye tanieć w parę miesięcy po premierze filmu?

Ja mam juz Buttona zamowionego w UK, takze mysle ze do srody bedzie i dam znac czy jest polskie audio i napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złamałem obietnice,że nie kupie filmów z Galapagos i Ciekawy przypadek B.B wyladowal w moim odtwarzaczu (89 pln MM Gdańsk) nie żałuje ;)

obraz referencyjny 10/10 masakra,serio...

dzwięk bardzo dobry,szczegóły w tle,rewelacja 9/10...

polecam z czystym sumieniem...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydanie UK nie ma polskich napisow ani lektora, przynajmniej tak jest napisane na okladce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydanie UK nie ma polskich napisow ani lektora, przynajmniej tak jest napisane na okladce.

Dziś przyszedl film i potwierdzam po sprawdzeniu płyty polskich opcji jezykowych brak. Obraz 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...