Skocz do zawartości
HDrecorder

37PFL5603D MPEG4 raz "N"...

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tyle się mówi o tym MPEG4 w telewizorach... "kto nie ma MPEG4 niech zapomni o HDTV" - czy to prawda? Na oficjalnej stronie Philipsa jest podane że ten model nie obsługuje MPEG4, czy to oznacza że mogę zapomnieć o podpisaniu umowy z "N"? Niech mnie ktoś oświeci plz, bo trochę dałem się już zmanipulować przez media.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz N, Cyfrę czy Polsat Cyfrowy, to telewizo pracuje tylko jako ekran. Innymi słowy mógłby nie mieć żadnego tunera, a i tak mógłbyś oglądać satelitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tuner MPEG4 jest potrzebny wtedy gdy chciałbyś poprzez zwykłą antenę siatkowa naziemną oglądać kanały cyfrowe (jest ich narazie niewiele) które powoli zastępują telewizję analogową też z anteny naziemnej.

Jeśli zamierzasz używać którejś z platform cyfrowych jak napisał poprzednik nie potrzebujesz tunera w TV bo ten tuner jest już wbudowany w dekoder który otrzymujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam. Tez mam ten telewizorek i jest w nim mozliwosc podlaczenia modulu CAM - ale czy jest na rynku juz jakis modul ktory obsluzy ten model telewizora co bym mogl ogladac kanaly cyfrowe w mpeg4 - gdyz ten model tv oblsuguje tylko mpeg2 - wogole to kupilem tuner cyfrowy na usb do laptopa i na latopie odbieram wszystkie kanaly cyforwe i zrobilem taka kombinacje ze poprzez kabel S-Video jack-audio i z drugiego konca 3 czincze podlazylem laptopa do tv i przekazalem obraz i dziwek na ekran 37" LCD - lecz obcianal troche kard i nie bylo wygodnie ogladac... dlatego tez pytam czy jest jakis modul CAM co obsluzy mpeg4 na tym telewizorku.

jestem tu nowy i sorry bo nie przegladaem dokladnie forum byc moze ze temat taki sie przewinal.

prosze o odpowiedz na powyzsze pytanie dziekie wiekie z gory wszytkim fachowca i nie tylko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...