Skocz do zawartości
(((misiek)))

Yamaha RX-V663 i glosniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W poniedzialek zamierzam kupic amplituner Yamaha RX-V663.

Moje pytanie dotyczy glosnikow.A mianowicie jakie wybrac do tego amplitunera glosniki?

Maksymalna cena jaka moge na to przeznaczyc to okolo 1600zl.Chodzi mi o zestaw 5.1 lub 5.0(pozniej moge dokupic subwoofer).Glosniki beda w malym pomieszczeniu okolo 3m na 4m.Ich zastosowanie to glownie film.

Moj jedyny typ to narazie Quadral Quintas 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

W poniedzialek zamierzam kupic amplituner Yamaha RX-V663.

Moje pytanie dotyczy glosnikow.A mianowicie jakie wybrac do tego amplitunera glosniki?

Maksymalna cena jaka moge na to przeznaczyc to okolo 1600zl.Chodzi mi o zestaw 5.1 lub 5.0(pozniej moge dokupic subwoofer).Glosniki beda w malym pomieszczeniu okolo 3m na 4m.Ich zastosowanie to glownie film.

Moj jedyny typ to narazie Quadral Quintas 500.

Ja mam w/w amp (jest super jak dla mnie) wraz z głośnikami Jamo 606 7.1 (pod nieliczne filmy blu ray chociaż odtwarzacza jeszcze nie mam). Jamo grają super, szczególnie fronty, pokój mam 3 na 4.6m wiec prawie identyko jak twój. W ampli ustawiłem na optymizatorze dzwieku aby dostosowac surroundy pod fronty (dosc wazne bo przy natural słabo były słyszalne). Nie pożałujesz, ładny design, w tej cenie super wykończone, dużo basu który łatwo można skontrolować. Oj własnie zauważyłem ze szukasz 5.1, hmm ja mam bez suba i nie narzekam bo te fronty nawet na kolcach wprawiaja w ruch podłoge i brzuch-ale rym.

Jak to mówią angole the choice is yours:)

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzieki tomhd za odpowiedz,ale mi glownie chodzi o glosniki 5.1 lub 5.0.Poniewaz narazie malo jest filmow z dzwiekiem 7.1 i nie chce przeplacac.Patrzylem na te jamo i wzszystko ok,tylko ze maja chyba glosniki jeszcze po bokach.

A to wyklucza, postawienie je blisko sciany.

Ma ktos moze te Quadral Quintas 500?

EDIT:zrezygnowalem z kolumn Quadral Quintas 500.

Zastanawiam sie pomiedzy:

-Harman/Kardon HKTS 11 BQ 5.1

-INFINITY BETA HCS 5.1

Ktore z nich wybrac?

Edytowane przez (((misiek)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko do filmow to Harman/Kardon warto tez popatrzec na strone Teufel albo bosse male i poweranckie w tej cenie napewno cos ci przypadnie do gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...