Skocz do zawartości
mp_hdtv

canal+ multipakiet / multipakiet premium

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jako że w temacie platform cyfrowych jestem kompletnie zielony, pozwolę sobie zadać pytanie.

W canal + jest teraz promocja na multipakiet / multipakiet premium 50% do 5 miesięcy (http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/canalplus)

i teraz czy biorąc, którąś z powyższych ofert będę miał dostęp do kanałów TVP1 i TVP2 itp oraz zagranicznych platform satelitarnych nie kodowanych? Jeżeli tak to jakich? Gdzie ewentualnie mogę to sprawdzić.

Pozdrawiam

Już znalazłem http://www.cyfraplus.pl/_pro_kanaly-niekodowane-pro.html

Edytowane przez mp_hdtv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVP nie, bo Multipakiet to tylko paczka Canal+. W zasadzie to pakiet dla tych co mają już inną platformę i nie chcą kupować Cyfry.

A niekodowane to te z twojego linka jeśli zdecydujesz się na dekoder od C+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak działa sam dekoder z opcją nagrywania, naczytałem sie trochę po sieci i podobno kiepsko wychodzi nagrywanie materiału HD. Rozwiązano już ten problem?

I jeszcze jedno pytanko, znalazłem rozpiskę dotyczącą wyjść/wejść w dekoderze philips hd pvr 7201/91 do czego są wykorzystywane wejścia usb i gniazdo sieciowe RJ-45.

Czy do gniazda wejścia/wyjścia anteny naziemnej można podłączyć tv kablową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak działa sam dekoder z opcją nagrywania, naczytałem sie trochę po sieci i podobno kiepsko wychodzi nagrywanie materiału HD. Rozwiązano już ten problem?

Ten PVR Cyfry ma rzeczywiście sporo wad, ale jeśli chodzi o samą jakość nagranego mat. HD to nie mu nie można zarzucić (pomijając problemy z synchronizacją napisów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak działa sam dekoder z opcją nagrywania, naczytałem sie trochę po sieci i podobno kiepsko wychodzi nagrywanie materiału HD. Rozwiązano już ten problem?

I jeszcze jedno pytanko, znalazłem rozpiskę dotyczącą wyjść/wejść w dekoderze philips hd pvr 7201/91 do czego są wykorzystywane wejścia usb i gniazdo sieciowe RJ-45.

Czy do gniazda wejścia/wyjścia anteny naziemnej można podłączyć tv kablową?

Mam ten dekoder i nie zauważyłem różnicy pomiędzy materiałem HD oglądanym na zywo, a odtwarzanym z dysku.

USB z obecnym softem nie ma zastosowania (jest nieaktywne).

Wejscie/wyjście antenowe ma służyć do odbioru naziemnej TV cyfrowej (jeszcze nie ma softu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj pismo, że zmieniają się warunki umowy o Multipakiet Canal+, który podpisałem w grudniu. Jako, że polsat też zmienił warunki pakietu mini, zrezygnowałem z CP i chciałem w grudniu podpisać umowę z C+ na pakiet, który obejmowałby również podstawowe kanały. Na piśmie od C+, które otrzymałem jest informacja, że do 14 dni mogę rozwiązać umowę jeżeli nie odpowiadają mi warunki. Czy ktoś kompetentny może mnie oświecić co się zmieniło? Cena została ta sama, programy te same, więc nie wiem co mogłoby się zmienić jeszcze. Nie ukrywam, że chętnie rozwiązałbym umowę o multipakiet ponieważ obecnie płacę 39 zł/miesiąc. A widziałem w ofercie pakiet z Canal+ w opcji HD i dodatkowymi kanałami za cenę 40 zł/miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz do 14 dni rozwiązać umowę mój znajomy to zrobił chociaż zmiany nie obejmują obecnych aktywnych promocji.takie są przepisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...