Skocz do zawartości
damian205

jakie zalety PS3 ponad Panasonica (jeżeli takowe są)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym poznać cechy, którymi PS3 przewyższa panasonica DMP-BD35 czy ew. BD60(nie interesują mnie gry). Potrzebuje jakiegoś odtwarzacza Blu-ray przede wszystkim do odtwarzania BD-r nagranych zwykłą nagrywarką komputerową (Bluray oczywiście;)). Czy nie będę miał problemów z obsługą takich płyt z materiałem AVCHD nagranego kamerą sony fullhd? Jeżeli znacie jakiekolwiek lepsze rozwiązanie, w którym zastosowano czytnik kart pamięci do max 1200zł to jestem otwarty na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z najbardziej oczywistych: odczyt płyt SACD, jeden z najszybszych na rynku odtwarzaczy BR, twardy dysk, Bluetooth, WiFi, przeglądarka internetowa, żeby nie wspomnieć o graniu ;-) Płytki AVCHD odtwarza bez najmniejszych problemów - robione przy pomocy oprogramowania Sony dodanego do kamery - sprawdziłem osobiście.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Radiowy" pilot - bluetooth

upsampling AUDIO,

świetny skaler DVD

obsługa plików video 25 fps 50Hz

FENOMENALNY Slade Show,

DLNA

praca w pionie !!! (można dokleić do plecków TV i go nie widać)

Wkrótce obsługa mkv ?

Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad ta informacja dominik ze wkrotce mkv bedzie tez na ps3 lecialo , narazie mozna tylko poprzez mediaserver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniał dominikjestem pilot radiowy nie wymaga najeżdżania na sprzęt, może być nawet nieźle schowany. Z tym doklejaniem poczekałbym na wersje slim ma się pojawić w tym roku, z drugiej strony, jak chcesz wkładać wtedy płyty :rolleyes: Z tym mkv też pierwsze słyszę, ale kto wie jest stosunkowo często aktualizowane, na razie chyba bardziej przypuszczenia niż fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkv tak dla jaj i ze znakiem zapytania dałem.

Ale stanie sie tak jezeli PS3 będzie jedynym BD playerem bez mkv to dodadzą.

Tymczasem ilość BD - MKV playerów rośnie. W tym tygodniu dochodzi LG BD390.

Zwracam uwagę na pozycje pionową. Naprawdę łatwo go wtopić w instalację, nie wymaga poziomej powierzchni.

To naprawdę duży atut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

moja ps3 ma do tego jeszcze komplet czytnikó kart - to dopiero wypas :lol:

foty z lustrzanki, filmy z kamery - od razu na TV i do tego bez kłębowiska kabli wokół konsoli...tyle że to bydle hałasuje jak się spoci i podbija niemiłosiernie licznik KWh :lol:

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Radiowy" pilot - bluetooth

Czyli Harmony nie obsłuży PS3. Dla mnie to wada odkąd mam Harmony.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu dochodzi LG BD390.

Skąd ten news? Wiesz coś więcej? Cena, sklep?

Pozdrawiam

MR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Radiowy" pilot - bluetooth

Nie wiem czy to taka zaleta. Ten pilot Bluetooth wciągnął mi baterie w tempie wypasionej komórki.

Czyli Harmony nie obsłuży PS3. Dla mnie to wada odkąd mam Harmony.. :)

Wyszedł już adapter Harmony do obsługi PS3. Więcej TUTAJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja ps3 ma do tego jeszcze komplet czytnikó kart - to dopiero wypas :P

foty z lustrzanki, filmy z kamery - od razu na TV i do tego bez kłębowiska kabli wokół konsoli...tyle że to bydle hałasuje jak się spoci i podbija niemiłosiernie licznik KWh :D

Też się na to załapałem, bo chyba najnowsze modele tego nie mają? (czytnik kart) Ano ciągnie prąd, dobrze, że wychodzi wersja slim, więc na pewno będzie mniej energochłonna, od większego brata. Do lustrzanek o tyle fajne, że obracanie przybliżanie trwa chwile, mam w miarę nowego kompa i szczerze mówiąc z tego typu operacjami na zdjęciach ponad 20MB ma problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...