Skocz do zawartości
fyr

brak HBO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam tuner Philips od Cyfry i od kilku dni nie odbiera mi zadnego HBO w SD.

Moge spokojnie ogladac HBO HD odbieram tez wszystkie inne progamy ale HBO, HBO 2 i HBO Comedy - kaput.

Czy ktos wie o co chodzi? Sygnal w ustawieniach anteny pokazuje zielony pasek do czworki.

Kto cos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu C+ dokonała przetasowań na transponderach (doszedł FilmBox Family i TVP Sport).

Musisz zrobić aktualizację firmware dekodera lub (w niededykowanych) zmienić listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni temu C+ dokonała przetasowań na transponderach (doszedł FilmBox Family i TVP Sport).

Musisz zrobić aktualizację firmware dekodera lub (w niededykowanych) zmienić listę.

firmware jest aktualny z 30 kwietnia wiec to chyba nie o to chodzi co? Mam tuner Philipsa, ten w wersji bez dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
firmware jest aktualny z 30 kwietnia wiec to chyba nie o to chodzi co? Mam tuner Philipsa, ten w wersji bez dysku.

Czyli nie jest aktualny, bo np. 5 maja z transpondera C+ znikło HBO HD - abonenci tej platformy odbierają kanał z transpondera Polsatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie jest aktualny, bo np. 5 maja z transpondera C+ znikło HBO HD - abonenci tej platformy odbierają kanał z transpondera Polsatu.

dziwne, wybralem aktualizacje oprogramowania i mam komunikat ze wersja jest aktualna

a nr tej wersji to 61/DTT

czy masz inne pomysly co moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, zrobilem wysukiwanie programow od nowa i niby sie nic nie zmienilo ale HBO wrocilo na miejsce. Dziwne.

Dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, zrobilem wysukiwanie programow od nowa i niby sie nic nie zmienilo ale HBO wrocilo na miejsce. Dziwne.

Dziekuje za pomoc.

Nie ma w tym nic dziwnego - zaktualizowałeś listę kanałów - zapisały Ci się tylko te, które są na transponderach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...