Skocz do zawartości
ALEX-77

Samsung BD-P1400 haczy obraz na DTS-HD Master Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,mam pytanie czy wam też szarpie obraz jak macie film z dzwiękiem "DTS HD Master Audio " ?? jak przełączę na inną ścieżkę dzwiękową to chodzi płynnie ,zauważyłem to już na filmie Death Race, I'Robot i koncercie Tiesto a na lapku chodzą płynnie, czy jest na to jakiś sposób ?? czy po prostu ten typ tak ma ??mam wgrany najnowszy soft ,może to jego wina ?? jak to u was wygląda ??

Ludzie no odpowiedzcie na pewno wielu z was ma ten model samsunga i na pewno spotkało się z jakimś tytułem z dzwiękiem DTS HD Master Audio czy u was działa płynnie obraz ?? czy ja mam uszkodzony odtwarzacz ??

Edytowane przez ALEX-77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy Twój kabel HDMI jest wysokiej przpustowości. To przerywanie jest typowe, kiedy musi transmitować mnóstwo danych video (sam obraz HD w sobie jest ogromem informatycznym) i dodatkowo dźwięk wysokiej rozdzielczości (a takowym jest DTS HD-MA.

Mój BDP-1400 Samsunga chodzi płynnie, niezależnie od ścieżki dźwiękowej, kiedy używam należytego kabla HDMI.

Natomiast nawet wypasiony high-endowy Pioneer LX91 (też go mam) przerywał, kiedy podłączyłem do niego zwykły kabel HDMI za kilkadziesiąt złotych.

Przykładem kabla o wysokiej przepustowości (do transmisji ogromu danych bez utraty części informacji) jest choćby seria Profigold (zwł. Oxypure). Wejdź w Allegro. Ceny sa wysokie, ale jakość obrazu od razu ulega diamterlanej poprawie (tak, tego samego obrazu wysokiej rozdzielczości w sobie!; znika choćby ziarnistośc pikseli). Na tej podstawie uwierzyłem, że jeden i drugi kabel HDMI to nie to samo. Po wymianie na Profigold Oxypure nic mi się już w kablu nie krztusi. To właśnie korek danych powodował rytmiczne wręcz zacinania się obrazu, albo przelatująca mgiełkę.

Napisz, co uzyskałeś.

Pozdro!

euuu@wp.pl

Witam,mam pytanie czy wam też szarpie obraz jak macie film z dzwiękiem "DTS HD Master Audio " ?? jak przełączę na inną ścieżkę dzwiękową to chodzi płynnie ,zauważyłem to już na filmie Death Race, I'Robot i koncercie Tiesto a na lapku chodzą płynnie, czy jest na to jakiś sposób ?? czy po prostu ten typ tak ma ??mam wgrany najnowszy soft ,może to jego wina ?? jak to u was wygląda ??

Ludzie no odpowiedzcie na pewno wielu z was ma ten model samsunga i na pewno spotkało się z jakimś tytułem z dzwiękiem DTS HD Master Audio czy u was działa płynnie obraz ?? czy ja mam uszkodzony odtwarzacz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Mój BDP-1400 Samsunga chodzi płynnie, niezależnie od ścieżki dźwiękowej, kiedy używam należytego kabla HDMI.

Natomiast nawet wypasiony high-endowy Pioneer LX91 (też go mam) przerywał, kiedy podłączyłem do niego zwykły kabel HDMI ...

Bardzo proszę o fotkę BD-P1400 na LX91 - staniesz się bardziej wiarygodny .... bo to co napisałeś, między bajki włożyć ! :(

ALEX-77- włóż ORYGINAŁ i jeśli chaczy, to reklamuj player - jeśli chaczy "kopia bezpieczeństwa" , to przeskanuj płytę na zawartość błędów... KONIEC TEMATU !

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak ,przede wszystkim dzieki za odpowiedzi a teraz do żeczy:

jest tak : Mam filmy oryginały z dzwiękiem DTS HD i każdy chodzi płynnie,jak potraktuje je TsMuxerem i powywalam zbędne ścieżki audio i napisy zostawie tylko dzwiek DTS HD zeby sie zmiescił na płytkę 25GB i wypale,to podczas odtwarzania obraz na tym dzwieku przychacza ,następnie jak przerobie ten dzwiek z DTS HD na zwykły DTS to wtedy jest OK , a co ciekawe jak oryginalny film jest na 25GB z dzwiekiem DTS HD i mieści sie bez przerabiania w TsMuxerze tylko wypalam tak jak leci na płytkę 25GB to wtedy na "kopi bezpieczenstwa" jest OK czyli wniosek taki ze to TsMuxer coś miesza . Ale z drugiej strony byłem z tymi chaczącymi kopiami bezpieczenstwa na innych playerach na LG i Sony i chodza płynnie .Czyli jednak player nie do konca sobie z tym radzi. A co do kabli to mam kilka i to nie takich tanich za 50zł i to nie rzutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która wersja tsmuxera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
która wersja tsmuxera?

Oj próbowałem na róznych od 1.8.8 do tej najnowszej 1.10.6 i na każdej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...