Skocz do zawartości
Yozman

HARMAN KARDON AVR 255 - jaki zestaw głośnikow?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

witam

jestem na etapie zmiany zestawu kina, amp juz wybralem bedzie to HARMAN KARDON AVR 255, zastanawiam sie jeszcze jakie kolumny wybrac

cena najlepiej do 2tys(raczej nic poteznego, pokoj niespelna 25m a amp 7x50W i 8hm)

mam porządne gramofony i systemy wiec w gre wchodza nie tylko filmy ale nie bede robil w mieszkaniu dyskoteki :lol:, chodzi mi raczej o czystość dzwieku z analogu i odsluch

jezeli chodzi o filmy to czesto ogladam w hd wiec zalezy mi na porządnych efektach

prosze o rade jak to wypośrodkować

Edytowane przez Yozman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na avr255, sluchalem kefc7, jamo 606 i jbl e60.

Najlepiej wypadly kef'y i kupilem zestaw z C6 i C3 na tyłach. Płaciłem za zestaw 2200 pln, ale teraz chyba sie za tyle nie dostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podłączam się pod to pytanie. Również mam zamiar kupić HK AVR 255, jeśli chodzi o kolumny to waham się pomiędzy Mission m33i a Celestion F28 na fronty. Które z nich lepiej zagrają z tym ampem? Mój pokój to 12m2, czyli nie za wiele, więc w grę wchodzą tylko małe podłogówki. Zależy mi na dobrym dźwięku nie tylko w KD, ale również w stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja do swojego H/K AVR 355 podłączyłem Siesty Tonsila i grają super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również mam zamiar kupić HK AVR 255, jeśli chodzi o kolumny to waham się pomiędzy Mission m33i a Celestion F28 na fronty.

Mialem kiedys chwile HK z serii 3xx i z Celestionami spisywal sie swietnie : ) Jezeli chcesz poczytac o F28 wiecej, rzuc okiem tutaj ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Mialem kiedys chwile HK z serii 3xx i z Celestionami spisywal sie swietnie : ) Jezeli chcesz poczytac o F28 wiecej, rzuc okiem tutaj ; )

Heh, ja mam F30, ale czasem myślę o wymianie na F28.. :rolleyes:

Edytowane przez mrozik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chce Jamo podlaczyc-

C 607 albo S 606

jeszcze nie wiem ktore.

jak one graja z tym ampli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam majac takie glosniki jak iq70 i sie slucha na ampli, dla mnie to tragedia, slyszalem na wzmacniczu i ampli i nie ma opcji zeby to dobrze gralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...