Skocz do zawartości
Jedrzej

JVC XV-PB1- czy bedzie obslugiwal x264 profile 5.1?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czy ktos sie orientuje? Bo LG BD-370 mial wlasnie ten nieszczesny mankament, ze nie obslugiwal profilu 5.1 w plikach mkv :angry: Przeczytalem ze JVC wypuszcza podobny produkt, ale nigdzie nie moge sie doszukac info o profilach mkv z jakimi profilami bedzie dzialal :) Bylbym wdzieczny za wszelkie info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy sugerują, że to JVC jest klonem LG 370, czyli nie. Dopóki jednak nie będzie testów i rozbieranych fotek, to tylko insynuacja... :)

I tu nasuwa mi się pytanie, czy jakikolwiek poza PeCe odtwarzacz to robi? Specyfikacja kukurydzy ze strony HM: "H.264 MP/HP @L4.1"... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu nasuwa mi się pytanie, czy jakikolwiek poza PeCe odtwarzacz to robi? Specyfikacja kukurydzy ze strony HM: "H.264 MP/HP @L4.1"... :rolleyes:

Witam

Popcorn A110 na pewno odtwarza:

Format profile: High@L5.1

ReFrames: 8 frames

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do LG 370 to firma LG napisala ze ze wzgledow prawnych (?) nie bedzie nigdy obslugi 5.1 w tym modelu. Ja nie rozumiem za bardzo, co ma prawo do tego? Licencja na 5.1 jest taka droga czy jak :| A tym info ze to moze byc klon LG to sie zasmucilem. Pozostaje czekac :rolleyes: Ja uzywam media center do filmow, ale dla rodzicow chcialem kupic taki odtwarzacz jak BD370, tylko koniecznie z profile 5.1 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA stronach US JVC wisi manual. W specu nie ma 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem tego manuala, bylo napisane ze odtwarzacz przy profilu wyzszym niz 4.1 spyta uzytkownika czy ma puscic plik. Ale to chyba na zasadzie bd 370 lg bedzie, ze beda sie artefakty pojawiac :rolleyes: Po przejrzeniu manuala mam wrazenie, ze ten JVC to faktycznie klon lg bd 370 tylko w innej obudowie, od innego producenta :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...