Skocz do zawartości
bociek

kupic czy nie kupic

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jako ze nie siedze zabardzo w playerach itd:) mam pytanko czy zakup POPCORN HOUR B110 to dobry wybor czy moze poczekac na nowosci, z tego co wyczytalem to chip w tym modelu nie jest pierwszej mlodosci a technika ciagle idzie do przodu dosyc szybko, wiec? czy rozwoj takich odtwarzaczy jak wd przez niezaleznych tworcow oprogramowania moze doprowadzic ten tani playwer do podobnego stanu uzywania jaki oferuje ten popcorn?

poradzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

jako ze nie siedze zabardzo w playerach itd:) mam pytanko czy zakup POPCORN HOUR B110 to dobry wybor czy moze poczekac na nowosci, z tego co wyczytalem to chip w tym modelu nie jest pierwszej mlodosci a technika ciagle idzie do przodu dosyc szybko, wiec? czy rozwoj takich odtwarzaczy jak wd przez niezaleznych tworcow oprogramowania moze doprowadzic ten tani playwer do podobnego stanu uzywania jaki oferuje ten popcorn?

poradzcie

B-110 to sama płyta główna do rozbudowy.Można zrobić z tego cacko ale finansowo wyjdzie jak dobry laptop.Jak jesteś nie bardzo w zagadnieniu to polecam A-110.Nic nie wróży że będzie jakaś rewolucja więc mogą się pojawić nowości ale to będą klony Popcorna.Czekać zawsze można.Tylko jak długo.Jednak przed zakupem poczytaj forum,zadaj pytanie jak nie znalazłeś odpowiedzi bo sprzęcik trochę trudniejszy w obsłudze od kompa.Dobrze mieć trochę podstaw o sieciach.Jeżeli obawiasz się czy poradzisz zostań przy komputerze.Ale to zawsze jest okazja czegoś się nauczyć.Tak jak ja.

Edytowane przez bubu54142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi oto czy dam rade to skonfigurowac bo wiedze o sieciach jakas posiadam :) ( 2 przedmioty zwiazane z sieciami w szkole;)) chodzi mi raczej o stabilnosc formaty jakie rozpoznaje i czyta, czy z wszystkimi daje rade glownie full hd a i jak tam z aplikacjami dodatkowymi youtube radia internetowe itd:) gdzies wyczytalem ze wd jest nowszym sprzetem lecz ograniczonym przez soft i ze lepiej poczekac na rozwoj oprogramowania na ten klocek. W chwili obecnej posiadam htpc na athlonie 64 x2 2,2 oraz radeonie 3850 na gry to super sprawa gdyz raczej nowosci mnie nie interesuja nic ciekawego nei wychodzi:) a wlanczanie i sledzenie stron youtube itd jest troche uciazliwe. Na chwile obecna uzywam do tego zestawu oprogramowania imon, nawet daje rade sa radia internetowe mozna wprowadzic kanaly rss czyli youtube w okrojonej wersji chodzi jak i inne strony tylko jest jeden feler not HD a wersja awizowana jako hd jest ubozsza w funkcje niz starsza:) i taki oto mam problem. co do Plyty popcorn to posiadam obudowe calkiem fajna pod itx thermaltake bah z zasilaczem posiadam takze hdd oraz naped a i jeszcze wyswietlacz z pilotem wiec czesci zamienne by byly:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam b-110 w obudowie feel 202 i jestem w 100% zadowolony, czyta mi wszystko co tylko odpalę!! a co do dodatkowych aplikacji, to nie wiem , dla mnie to zbedny dodatek z którego nie kozystam, powiem tak działają!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że część ograniczeń WD wynika z małej pojemności pamięci... Nowy soft może niewiele pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...