Skocz do zawartości
sergio213

Nowy Blu-ray LG BD390

Rekomendowane odpowiedzi

Hiperballu pewnie masz na plyci napis free region a Kamil pisal ze nie ma zadnego kodu B<A czy FREE czysta egzotyka Wszystkim posiadaczom BD390 zycze niczym nie zakluconej wizij i\dzwieku na SWIETA

Czyli płyta nie ma regionizacji. W tym wypadku powinna otworzyć się wszędzie .

Czasami można spotkać z tyłu okładki oprócz kodu A,B napis ALL Region, co oznacza to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że płyta nie ma regionu nie ma żadnego związku z tym czy gdzieś się odtwarza czy nie. Przykładowo "Kompania Braci" (All Regions) nie odtwarza się w BD390, Samsung nie ma z tym problemów. Z kolei Samsung odmawia współpracy z "Terminatorem Salvation" (region ;) a LG nie ma z tym tytułem żadnego problemu. Nowe softy poza różnymi innymi sprawami, poprawiają właśnie kompatybilność z problematycznymi wydaniami bd.

Radosnych Świąt forumowicze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To, że płyta nie ma regionu nie ma żadnego związku z tym czy gdzieś się odtwarza czy nie. Przykładowo "Kompania Braci" (All Regions) nie odtwarza się w BD390,

no właśnie , ja 2 razy wysyłałem maile do supportu LG, za każdym razem mi odpowiedzieli że mam blokadę na płycie i dlatego się nie odtwarza, albo że to nie wina od nich sprzętu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam Elektro.pl ,kupiłem tam i był zepsuty, zostawili mnie z tym problemem bez pomocy.

To boli jak wypakujesz nowy sprzęt i jedziesz z nim do servisu!

ja akurat elektro.pl mogę z czystym sumieniem polecić. nie miałem nigdy z nimi żadnego problemu. profesjonalna obsługa, miałeś pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, będę wdzięczny jeśli ktoś napisze czy pliki mkv powyzej 5GB dzialaja plynnie ? I większe np. 15 GB też ? Proszę o odpowiedź kogoś kto testował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To gdzie polecasz zakup? W NEO24 i Elektro.pl na razie nie ma na stanie. Może jest jakaś promocja w którymś ze stacjonarnych sklepów lub marketów?

na dzień dzisiejszy dostępne od ręki po 993 w zadowolenie.pl i 2-5 dni po 999 w mixelectronics.pl

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja akurat elektro.pl mogę z czystym sumieniem polecić. nie miałem nigdy z nimi żadnego problemu. profesjonalna obsługa, miałeś pecha.

ja też polecam ten sklep, kupiłem tak swego LG, ale niesttey jak ktoś liczy że wyślą paczkę następnego dnia to się grubo myli,czas między moim zleceniem zakupu a wysyłka byl 4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że po wgraniu nowszych oprogramowań mogą wystąpić problemy z odtwarzaniem niektórych plików mkv, które to do te j pory były odtwarzane prawidłowo. Mam 390 od września i nigdy jeszcze nie wgrywałem nowszej wersji softu. Na nagranych ok. 200 plików do tej pory odtwarzam w sumie z 98 %. Dlatego przed wgraniem najnowszego softu chcę być pewny, czy nadal będę mógł je prawidłowo odtwarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda, że po wgraniu nowszych oprogramowań mogą wystąpić problemy z odtwarzaniem niektórych plików mkv, które to do te j pory były odtwarzane prawidłowo. Mam 390 od września i nigdy jeszcze nie wgrywałem nowszej wersji softu. Na nagranych ok. 200 plików do tej pory odtwarzam w sumie z 98 %. Dlatego przed wgraniem najnowszego softu chcę być pewny, czy nadal będę mógł je prawidłowo odtwarzać.

tez sie balem wgrac nowy soft ale jest okey 20pare pozycij poszlo bez problemu tak ze TROPIE laduj nowe opr... przybeda ci napisy TXT nie wszystkie beda prawidlowe ale 80% bedzie okey poza tym bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wgrałem najnowszy soft i moim zdaniem jest ok. uważam, że warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wgrałem najnowszy soft i moim zdaniem jest ok. uważam, że warto...

Też chciałbym wgrać, czy jest stabilny czy to soft z końcówką ..529.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, 529 ... wg mnie stabilny... a jakby coś to można zrobić downgrade KLIK

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z odtwarzaniem polskich napisów dołaczonych do mkv i divx.Zamiast polskich liter wyskakuja krzaczki.Sprzęt zakupiony 30.12 i ma zakutalizowany soft do wersji 529.

W LG powiedzieli ze najprawdopodobniej jest to sprzet przeznaczony na inny kraj niz Polska.Moze ktos wie czy jest jakis soft usuwający ten problem.W opcjach "napisy" w pierwszej zakładce nie ma mozliwosci wybrani j.polskiego, w pozostałych trzech mam zaznaczony j.polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mam problem z odtwarzaniem polskich napisów dołaczonych do mkv i divx.Zamiast polskich liter wyskakuja krzaczki.Sprzęt zakupiony 30.12 i ma zakutalizowany soft do wersji 529.

W LG powiedzieli ze najprawdopodobniej jest to sprzet przeznaczony na inny kraj niz Polska.Moze ktos wie czy jest jakis soft usuwający ten problem.W opcjach "napisy" w pierwszej zakładce nie ma mozliwosci wybrani j.polskiego, w pozostałych trzech mam zaznaczony j.polski

Targol proste jak budowa cepa przytrzymaj przez pare sekund przycisk SUBTTITLE ten z ekranem wyskoczy kod naciskaj potem ten sam przycisk az bedzie okey powinno zadzialac jak nie to go pakuj i do lombardu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mam problem z odtwarzaniem polskich napisów dołaczonych do mkv i divx.Zamiast polskich liter wyskakuja krzaczki.Sprzęt zakupiony 30.12 i ma zakutalizowany soft do wersji 529.

W LG powiedzieli ze najprawdopodobniej jest to sprzet przeznaczony na inny kraj niz Polska.Moze ktos wie czy jest jakis soft usuwający ten problem.W opcjach "napisy" w pierwszej zakładce nie ma mozliwosci wybrani j.polskiego, w pozostałych trzech mam zaznaczony j.polski

Nie mususz oddawać do lombardu - spróbuj tego:

Sciągnij darmowy program NOTATNIK+2.6 może być wyzszy i go użyj , niedogodność będzie tylko taka że np. ś,ć,dż,ó - będziesz miał bez górnych kropeczek.

Pozdro

Wszystkiego najlebszego w Nowym 2010 Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zadziałało i wszystko jest ok.Sprzęcik nareszcie śmiga na maxa.Lombard lub servis się nie nacieszą.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, będę wdzięczny jeśli ktoś napisze czy pliki mkv powyzej 5GB dzialaja plynnie ? I większe np. 15 GB też ? Proszę o odpowiedź kogoś kto testował.

Pliki 8 GB .mkv nagrane na płytach DVD Double Layer albo odtwarzane z USB chodzą spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, będę wdzięczny jeśli ktoś napisze czy pliki mkv powyzej 5GB dzialaja plynnie ? I większe np. 15 GB też ? Proszę o odpowiedź kogoś kto testował.

Z płyty BD-R/RE 25 GB MKV Transformers II (wielkość pliku około 20 GB) bezproblemowo. BD-R/RE 50 GB nie sprawdzałem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zamierzam kupić lg bd390 i podłączyc go do tv hd przez kabel hdmi, nie mam amplitunera. czy bede mógł odtwarzac pliki mkv z dzwiękiem w formacie DTS? czy musze do tego miec jednak amplituner. słyszałem ze ten lg ma wbudowane kodeki DTS.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...