Skocz do zawartości
sergio213

Nowy Blu-ray LG BD390

Rekomendowane odpowiedzi

np

Kompania Braci

Jeden znany niekompatybilny tytuł z odtwarzaczem to bardzo dobry wynik w porównaniu z konkurencją. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiego filmu Blu-Ray ci nie odtworzył poprawnie?

valkyrie w mkv i spyderman 1 i 2 rozbitych na 2 części po 4,3 gb. dodam że te pozycje idą bez problemu na bd370. Valkyrie z cruisem nawet nie chce ruszyć z dysku czy też z płyty DL a w spyderman przerywa fonia co 3-4 sec. czy to po analogu, coaksialu czy też hdmi - na db 370 jest idealnie. porównujemy tu bd 390 do jego starszego brata. Następca okazuje się gorszy od pierwowzoru. na bd 370 soft się ukazywał szybciej a o bd390 koncern LG chyba zapomniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np

Kompania Braci

juz to gdzies czytalem to chyba ta plyta z great britain z no region

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
valkyrie w mkv i spyderman 1 i 2 rozbitych na 2 części po 4,3 gb. dodam że te pozycje idą bez problemu na bd370. Valkyrie z cruisem nawet nie chce ruszyć z dysku czy też z płyty DL a w spyderman przerywa fonia co 3-4 sec. czy to po analogu, coaksialu czy też hdmi - na db 370 jest idealnie. porównujemy tu bd 390 do jego starszego brata. Następca okazuje się gorszy od pierwowzoru. na bd 370 soft się ukazywał szybciej a o bd390 koncern LG chyba zapomniał.

moj player pociagna Valkyrie mkv 1920x1080p bitrate9mbps plyta dvd 8,5gb profil 5.1 bez zajakniecia i 25iec pozycij ktore mam na plytach nie bylo pozycij ktore by nie ruszyly [MKV]owszem byly na dwoch filmach problemy ale tylko z napisami ciagnely do przodu a roznice zawsze beda jakies miedzy playerami nawet tej samej marki

Edytowane przez apolosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moj player pociagna Valkyrie mkv 1920x1080p bitrate9mbps plyta dvd 8,5gb profil 5.1 bez zajakniecia i 25iec pozycij ktore mam na plytach nie bylo pozycij ktore by nie ruszyly [MKV]owszem byly na dwoch filmach problemy ale tylko z napisami ciagnely do przodu a roznice zawsze beda jakies miedzy playerami nawet tej samej marki

zamówiłem w elektro.pl dwie szt. bd390, dla siebie i kolegi i na żadnym z nich wymienione filmy nie idą a na dwóch ponadrocznych bd370 u znajomych idzie ok. Nie wmówisz mi że to jest przypadek przecież widać że to ewidentny błąd w oprogramowaniu lub przypadłość tego playera. Każdy ptaszek chwali swój daszek ale ja piszę to co widzę a nie w ciemno chwalę swój zakup. Widzę że bd 370 było pierwszym lecz bardziej udanym produktem. TXT z mkv już przy drugim sofcie działało idealnie. w bd390 mamy już trzeci lub czwarty a zgrzyty są widoczne o których posiadacze bd370 już dawno zapomnieli. Na choroby wieku dziecięcego już chyba trochę za późno bo premiera 390-tki była już dość dawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamówiłem w elektro.pl dwie szt. bd390, dla siebie i kolegi i na żadnym z nich wymienione filmy nie idą a na dwóch ponadrocznych bd370 u znajomych idzie ok. Nie wmówisz mi że to jest przypadek przecież widać że to ewidentny błąd w oprogramowaniu lub przypadłość tego playera. Każdy ptaszek chwali swój daszek ale ja piszę to co widzę a nie w ciemno chwalę swój zakup. Widzę że bd 370 było pierwszym lecz bardziej udanym produktem. TXT z mkv już przy drugim sofcie działało idealnie. w bd390 mamy już trzeci lub czwarty a zgrzyty są widoczne o których posiadacze bd370 już dawno zapomnieli. Na choroby wieku dziecięcego już chyba trochę za późno bo premiera 390-tki była już dość dawno.

Europejska premiera BD390 miała miejsce latem, u nas w końcu sierpnia - od tego czasu nowy soft pojawia się średnio co miesiąc.

Proszę też po raz kolejny abyś podał jaka dokładnie wersja Valkyrie Ci nie działa - jeżeli nie znasz nazwy releasu, podaj chociaż dokładny rozmiar pliku w bajtach. A kolega apolosa nie chwali w ciemno swojego zakupu tylko stwierdza fakt, że jego wersja Valkyrie działa bez problemów.

Poza tym ważniejsza jest kompatybilność odtwarzacza z tytułami BD, bo za te ludzie płacą często duże pieniądze. Na razie znamy z forum tylko jeden taki zgłoszony przypadek - "Kompanię Braci". W przypadku mkv (jakkolwiek byłoby to stresujące) zawsze można ściągnąć inną wersję.

Edytowane przez Astromatrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamówiłem w elektro.pl dwie szt. bd390, dla siebie i kolegi i na żadnym z nich wymienione filmy nie idą a na dwóch ponadrocznych bd370 u znajomych idzie ok. Nie wmówisz mi że to jest przypadek przecież widać że to ewidentny błąd w oprogramowaniu lub przypadłość tego playera. Każdy ptaszek chwali swój daszek ale ja piszę to co widzę a nie w ciemno chwalę swój zakup. Widzę że bd 370 było pierwszym lecz bardziej udanym produktem. TXT z mkv już przy drugim sofcie działało idealnie. w bd390 mamy już trzeci lub czwarty a zgrzyty są widoczne o których posiadacze bd370 już dawno zapomnieli. Na choroby wieku dziecięcego już chyba trochę za późno bo premiera 390-tki była już dość dawno.

video mam to zrozumiec ze twoj bd390 idzie na szrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
valkyrie w mkv i spyderman 1 i 2 rozbitych na 2 części po 4,3 gb. dodam że te pozycje idą bez problemu na bd370. Valkyrie z cruisem nawet nie chce ruszyć z dysku czy też z płyty DL a w spyderman przerywa fonia co 3-4 sec. czy to po analogu, coaksialu czy też hdmi - na db 370 jest idealnie. porównujemy tu bd 390 do jego starszego brata. Następca okazuje się gorszy od pierwowzoru. na bd 370 soft się ukazywał szybciej a o bd390 koncern LG chyba zapomniał.

Piszesz żeby BD390 przede wszystkim odtwarzacz był odtwarzaczem a przywołujesz wynalazki typu MKV gdzie wiadomo, że jak jest zrobiony dobrze to idzie wszędzie. Ja jak dotąd nie miałem żadnego problemu z płytami Blu-Ray jak i oryginałami tak i z nagranymi kopiami bezpieczeństwa.

Mam około 200 pozycji MKV i jakoś z żadnym nie mam problemu (tylko wiodące grupy:)) Valkyrie lata aż miło. Mam jeszcze WD TV Media Player i on akurat nie wszytko czytał i dlatego właśnie jestem jednym z zadowolonych użytkowników LG.

Do pełni szczęścia brakuje mi tylko obsługi BR.iso przez USB z menu i obsługi FLAC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
video mam to zrozumiec ze twoj bd390 idzie na szrot

tak oddam za stówę :unsure: a tak poważnie to po raz któryś powtarzam że jeśli dana płytka hula aż miło na bd370 a ta sam wrzucona do bd390 nie chce iść to może trochę irytować. wesołych, zdrowych i pogodnych świąt życzę wszystkim forumowiczom i modom.

Edytowane przez wideo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do kolegi ASTROMATRIX- jaki masz numer aktualnie wgranego softu do LG 390.

Z góry dzięki za szybką odpowiedz.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam pytanie do kolegi ASTROMATRIX- jaki masz numer aktualnie wgranego softu do LG 390.

Z góry dzięki za szybką odpowiedz.

Pozdro

Najnowszy dostępny czyli bodaj 529.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chciałbym kupić ten odtwarzacz i widzę, że mają w dobrej cenie w redcoon.pl, ale jest dopisek, że nie posiada polskiego menu. Jak to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

chciałbym kupić ten odtwarzacz i widzę, że mają w dobrej cenie w redcoon.pl, ale jest dopisek, że nie posiada polskiego menu. Jak to możliwe?

Zapewne sprzedają sprzęt przeznaczony na inny rynek np. niemiecki czy francuski - stąd brak polskiego menu. Biorąc pod uwagę cenę, którą proponują - nie warto.

Odtwarzacze dystrybuowane przez LG Polska mają pudełka z napisami w języku polskim, polskie menu i instrukcję.

Edytowane przez Astromatrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za odpowiedź.

To gdzie polecasz zakup? W NEO24 i Elektro.pl na razie nie ma na stanie. Może jest jakaś promocja w którymś ze stacjonarnych sklepów lub marketów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki za odpowiedź.

To gdzie polecasz zakup? W NEO24 i Elektro.pl na razie nie ma na stanie. Może jest jakaś promocja w którymś ze stacjonarnych sklepów lub marketów?

Nie mam pojęcia :( Proponuję przeczekać szał świąteczny, po Nowym Roku znów będzie go wszędzie pełno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki za odpowiedź.

To gdzie polecasz zakup? W NEO24 i Elektro.pl na razie nie ma na stanie. Może jest jakaś promocja w którymś ze stacjonarnych sklepów lub marketów?

Nie polecam Elektro.pl ,kupiłem tam i był zepsuty, zostawili mnie z tym problemem bez pomocy.

To boli jak wypakujesz nowy sprzęt i jedziesz z nim do servisu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

To znaczy jak? Nie chciałes zareklamować (ostatnia sztuka) w sklepie i nie mieli na wymianę, i pozostał tylko serwis czy tak?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem zainteresowany kupnem tego cuda głownie do br.

czy jest jakiś problem z ogladaniem 1080p mkv z napisami? w ogóle z mkv z napisami?

z góry dziękuje za odp.

p.s. przyznam że nie chce mi sie czytać wszystkich stron. :lol:

wesołych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

To znaczy jak? Nie chciałes zareklamować (ostatnia sztuka) w sklepie i nie mieli na wymianę, i pozostał tylko serwis czy tak?

Pozdro

Sytuacja była dziwna bo "Elektro.pl" stwierdziło że lepiej jak ja sam zaniose do servisu ,a o wymianie nie było mowy.Pani telefonicznie powiadomiła- że

mam tez prawo do zwrotu towaru do 7 dni ,ale towar musi być sprawny ,więc ręce mi opadły i poszedłem do servisu ,wymienili zasilacz ,szczęście że nie musiałem płacić (gwarancja).Więc ta firma jest u mnie spalona!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam jestem zainteresowany kupnem tego cuda głownie do br.

czy jest jakiś problem z ogladaniem 1080p mkv z napisami? w ogóle z mkv z napisami?

p.s. przyznam że nie chce mi sie czytać wszystkich stron. :lol:

wesołych

Witam.

No cóż , jak Ci się nie chce to dowiesz sie tylko tyle co ja wiem :-)

Jak zapewne wiesz "wariantów" mkv jest sporo, napisów także.

Nie wszystko jest prawidłowo odtwarzane. Jednak , w moim przypadku,

tak "na oko" to 80-90% tych mkv co mam odtwarza bez problemu.

Mam np. Nietykalnych z kilkoma napisami wmuxowanymi i żadnego nie odtwarza.

Dodałem "zewnętrzne" napisy pl i ten pokazuje.

Wesołych Świąt

Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakiś problem z ogladaniem 1080p mkv z napisami? w ogóle z mkv z napisami?

p.s. przyznam że nie chce mi sie czytać wszystkich stron. :lol:

Dla własnego dobra powinieneś jednak przejrzeć wątek. Odpowiadanie po raz setny na te same pytania zaśmieca ten temat.

W skrócie - nie ma z tym problemów pod warunkiem przestrzegania kilku prostych reguł i nie korzystania z egzotycznych mkv "zrób to sam made in Poland". Szczegóły dostępne w temacie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz to gdzies czytalem to chyba ta plyta z great britain z no region

dokładnie,

ale to musi byc coś z płytą bo nawet w BR w popcornie jakoś dziwnie ją odtwarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie,

ale to musi byc coś z płytą bo nawet w BR w popcornie jakoś dziwnie ją odtwarza

Mam z US z Amazona, Samsung jak i PS3 odtwarza film prawidłowo.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam z US z Amazona, Samsung jak i PS3 odtwarza film prawidłowo.

Pozdro

Hiperballu pewnie masz na plyci napis free region a Kamil pisal ze nie ma zadnego kodu B<A czy FREE czysta egzotyka Wszystkim posiadaczom BD390 zycze niczym nie zakluconej wizij i\dzwieku na SWIETA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...