Skocz do zawartości
kys_sobi

[BB Code] Przenośny identyfikator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem, że identyfikator z oficjalnej strony PS3 nie aktualizuje się pod moimi postami, czy ktoś się spotkał już z takim przypadkiem? W moim podpisie nadal mam tylko jeden brąz, a z kolei jak wejdę na stronkę ps3 to tak to wygląda:

id_01.jpg

id_02.jpg

Jakieś pomysły? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś pomysły?

Kliknąć Aktualizacja?

Edytowane przez kill00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i co myślisz że za każdym razem jak zdobędę jakieś trofeum to będę musiał klikać w przycisk Aktualizacja? :) bądź poważny

czekam na lepsze pomysły :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejdź na ziemie. Tak właśnie jest to zrobione i nie przeskoczysz tego, chyba, że zrobisz własny lepszy gamecard, który jakimś cudem będzie co wpadnięcie trofika automatycznie się uaktualniał rotfl :blink:

Edytowane przez kill00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zwracam honory, Twoja metoda zadziałała w 100% jak widać

sorry ale bezsensem mi się wydało to że trzeba za każdym razem to aktualizować ręcznie, wydawałoby się że kilka skryptów usprawniło by całą sytuację ale chyba wygląda na to że nie jest to takie proste jakby się wydawało, chociaż w M$ jakoś to działa i nie trzeba ręcznie aktualizować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to jest bezsensowne, ciężko się nie zgodzić :D

A w Xboxie jest automatycznie? No to szacun dla nich, nawet nie wiedziałem. Inna sprawa, że system gamecarda dopiero raczkuje, więc może chłopaki coś tam kombinują w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% działa automatycznie bo niczego nie musiałem aktualizować na stronie M$ a jak wkleiłem na swoim serwerze kod html z moim gamercardem to wszystko ładnie się wyświetliło :D czekać tylko aż w sony też się zdobędą na taką nowinkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak taki przenośny identyfikator dodać np. do facebooka? Otrzymałem kod BB który można użyć w witrynach społecznościowych. Czy jest to możliwe na facebooku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...