Skocz do zawartości
ventura

Samsung BD 1500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy aktualizaja oprogramoania w modelu 1500 jest możliwa tylko przez inerntet czy : da rade za pomocą płyty zależy mi na tej drugiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś dostać tzw. OPIERDZIEL , bo temat leży w swoim dziale i można szybko o tym poczytać .

Po drugie, to więcej czasu zmarnowałeś na posta, niż zajęłoby sprawdzenie strony Samsng.pl

TUTAJ FIRMWARE

No, ale jesteś młody stażem, więc w drodze wyjątku "masz darowane" :)

Najnowsze firmware cos kopie w playerze, więc się zastanów czy warto ! ( są tematy w archiwum )

Możesz aktualizować na 3 sposoby : sieć , CD , USB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak zaktualizowac bd-p 1000 samsung?sciagnalem ze strony firmware i teraz czyta tylko filmy ze stanow!

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainstalowałem najnowszy firmware do bd-p1500 i teraz w niektórych filmach (np.matrixy) w czasie filmu włacza sie małe okienko na ekranie z jakimis komentarzaami aktorów, z tym że bez dźwieku, wszystkie tego typu dodatki mam na off a jednak sie wyswietlaja. ma ktos z Was moze podobnie, wie ktos jak to wylaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zainstalowałem najnowszy firmware do bd-p1500 i teraz w niektórych filmach (np.matrixy) w czasie filmu włacza sie małe okienko na ekranie z jakimis komentarzaami aktorów, z tym że bez dźwieku, wszystkie tego typu dodatki mam na off a jednak sie wyswietlaja. ma ktos z Was moze podobnie, wie ktos jak to wylaczyć?

Czy jest to oprogramowanie w wersji 2.4 pobrane z polskiej strony Samsunga?

Edytowane przez OrionHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy Samsung- BD-P1500 odtwarza bez problemu kopie zapasowe płyt BluRay ?? BD-R, BD-R DL , BD-RW, 25, 50GB ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...