Skocz do zawartości
nowmat

Sharp Aquos LC-32DH77E albo Samsung 32 LCD LE32B650

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić porządny TV 32 Tak do 2800zł z groszami ;)

TV głównie będzie używany do oglądania filmów z kompa i grania na x360.

TV musi być Full HD i mieć MPEG-4 i minimum 3 Złącza HDMI ale z tym ostatnim to nie problem :D

Mam na oku trzy takie TV:

Sharp Aquos LC-32DH77E Click!

Samsung 32 LCD LE32B650 Click!

Sony Bravia KDL-32W4000 Click!

Na początku byłem bardzo nastawiony na kupno KDL-32W4000 ale teraz mi coś nie pasuje pewnie te 100MHz których nie ma :(

Który z nich będzie najlepszy???

A może jakiś inny tv w tej cenie czekam na propozycje :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar kupić porządny TV 32 Tak do 2800zł z groszami ;)

TV głównie będzie używany do oglądania filmów z kompa i grania na x360.

TV musi być Full HD i mieć MPEG-4 i minimum 3 Złącza HDMI ale z tym ostatnim to nie problem :D

Mam na oku trzy takie TV:

Sharp Aquos LC-32DH77E Click!

Samsung 32 LCD LE32B650 Click!

Sony Bravia KDL-32W4000 Click!

Na początku byłem bardzo nastawiony na kupno KDL-32W4000 ale teraz mi coś nie pasuje pewnie te 100MHz których nie ma ;)

Który z nich będzie najlepszy???

A może jakiś inny tv w tej cenie czekam na propozycje :)

Pozdro

Ja radzę Ci kupić:Sony Bravia KDL-32W4000 ( mam go już ,że nie ma 100Hz trudno ale za to mały pobor prądu 120W) lub

Samsung LE32B650 -ma MPEG-4,FULL HD,100Hz no i wyjątkowo energooszczędny 90W/60W/0,3W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dość długo zastanawiałem się czy B650 samsunga, choć do samsungów przekonany nie jestem, czy DH77 Sharpa.

I jak już byłem zdecydowany w prawie 100 procentach na sharpa, pojawiły się nowe philipsy z 4-ką z tyłu

I teraz czekam na dostawę 42pfl8404H

32 calowe też są

http://www.consumer.philips.com/consumer/p...SE_PL_CONSUMER/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że pewnie Philips wymieniony przez poprzednika będzie kosztował więej nić 2800 zł z groszami :rolleyes: Ale mimo to sam bym się nie zastanawiał czy wziąść sobie taki telewizorek ;) Ja akurat w domu mam Samsunga 32B650 i jestem bardzo zadowolony z tego Tv, oczywiście nie będę tu zaraz siał propagandy typu że jak już mam Samsunga to wszystkie inne firmy dla mnie są już ble i wszystkich będę przekonywał do tego tv. Powiem po prostu tak, jestem sprzedawca w sklepie RTV i widziałem jak spisuje się Samsung 32B650 a jak Sharp 32D77E i stwierdzam że obydwa telewizorki są naprawdę świetne i porównywalne i akurat mi osobiście, podkreślam "osobiście" spodobał się Samsung, ale to moja opinia oraz mój gust, i nie będę tutaj nikogo nakłaniał do tego tv. Ja akurat miałem możliwość porządnego sprawdzenia obydwu lcd, i według mnie i tego co widziałem dla mnie wygrał Samsung (wyższy kontrast, piękniejsze kolory, oraz multimedialność tego tv, czyli internetTv, możliwość podpięcia do sieci lokalnej i explorowanie jej za pomocą tv, możliwość podpięcia HDD, pendrive itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...