Skocz do zawartości
lemon_1

Problem z RTL na PVR cyfry+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posadam cyfre + i dekoder PVR.Wczoraj odświerzylem programy i okazalo sie ze cyfra dodala RTL.problem jest jednak taki ze posrodku ekranu pojawia sie napis NIEOBSLUGIWANY SYSTEM KODOWANIA. jest to o tyle dziwne ze rtl normalnie odbira, obraz ,dzwiek ,wszystko jest,tylko przez srode ekranu przebiega ten siwy pasek z takim napisem jak wyzej.z tego co wiem na innych dekoderach tego nie ma tylko na tych PVR.jesli znacie ten problem i macie pmysl jak go rozwiazac to prosze o pomoc .pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo niestety, oczywiscie ludzie z biura obslugi maja do w d... bo to kanal niekodowany, poza pakietem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mam ten sam problem

takie samo cos dzieje sie tez na kilku innych kanalach

ktos cos wie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mam ten sam problem

takie samo cos dzieje sie tez na kilku innych kanalach

ktos cos wie???

Witam,

znalazlem proste rozwiazanie tego problemu na moim PVR Pace- 202, czyli RTL wchodzisz w MENU i wychodzisz, po chwili napisy znikaja a wszytko mozna spokojnie ogladac!

pozdro

Edytowane przez zczuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Wszystko ładnie działa: obraz, dzwięk, ale szary pasek napisu psuje całą radośc oglądania. Zczuba, zrobiłem tak jak poleciłeś i napis jak był tak nadal tam jest. Czy wiecie jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa spróbuj wykonać jakiekolwiek ruch w menu (coś wlacz, wyłacz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby zniknął ten "upierdliwy pasek" należy na kanale RTL po wyświetleniu tego paska włączyć menu i strzałką wyjść z menu.Pasek znika.Wypróbowałem u mnie działa opr.146.Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...