Skocz do zawartości
Nobody_Famous

LCD KDL-52Z4500 czy Pioneer PDP-LX5090H ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po zapoznaniu się z różnymi opiniami zawęziłem swój wybór do dwóch, choć lekko skrajnych modeli :

- LCD Sony KDL-52Z4500

- Plazma Pioneer PDP-LX5090H

i w tym miejscu się poddałem; szukam fachowej porady co do ostatecznego wyboru modelu ;( ... oczywiście jestem otwarty na inne sugestie..

Do rzeczy :

pomieszczenie dość jasne, salon 40m2

źróło : Cyfra+ (HD) + BlueRay

planuję dorzucić PS3 i tutaj zupełnie brak mi wiedzy jak zachowuje się Pioneer ..

Nie szukam elaboratów, a krótkich i rzeczowych opinii

thx

NF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIONEER 5090H to przedstawiciel najwyżej cenionej serii PDP TV na rynku.

Już nieprodukowany. I to jest pewne zagrożenie.

W zasadzie przeszkadza mi w nim wyłącznie juddering z formatu 1080p@24 fps ( większość Bluray).

Poza tym do doskonałość nieosiągalna dla konkurencji za sprawą czerni i w konsekwencji kolorów.

Poczekał bym jeszcze na Twoim miejscu na ocenę serii LCD Samsunga 55B7100. Jest już w USA. Tam szukaj opinii userów. AVSforum ? Jednak jasność pomieszczenia może mieć znaczenie w godzinach południowych z powodu widocznego, szarego koloru matrycy PDP. No i o 5 cali więcej. Będzie droższy od 5090H.

To zapewne ok. miesiąca. Z pewnością seria B650 najlepiej radzi sobie z w/w judderem na rynku.

http://www.samsung.com/us/consumer/detail/...=UN55B7000WFXZA

Wszystkie modele posiadają tuner mpeg4 do DVB-T PL.

U mnie 5090H znakomicie sprawdza się z PS3.

Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...