Skocz do zawartości
BoDeX

Ceny nośników Blu-Ray.

Rekomendowane odpowiedzi

No i cenki ida w dół (cenki z hurtowni brutto). Na razie po niżej 10 zł są:

Omegi 60 zł cake 10

Traxdata 85 zł cake 10

Extrem 6,5 zł 1 szt Slim

MAXELL BLU-RAY BD-R 4X 25GB box - 9,5 zł

FORTIS BD-R BLU-RAY 25GB 4X FILECASE*10 59 zł

Omegi i Traxdate testowałem . Bez problemów się nagrywają i czytają je stacjonarki Sony i LG . Firmy trochę wynalazki ale np. Traxdata robiona przez Ritek więc co do jakości nie ma co się przyczepiać .

Jak byś mógł to umieść linka do tej hurtowni.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisał Gmeru- z czasem kiepski nosnik się utlenia i płyta staje się nieczytlena.

Przy BluRay problem bedzie jeszcze szybciej wsytepowal z uwagi na wielkosc poszczególnych pitów a zatem tolerancja na błędy mniejsza

Niestety to nie jest reguła . Swego czasu kupowałem płyty cdr firmy Hawk i do dzisiaj chodza wszystkie . W zasadzie w swojej karierze jednej firmy tylko płytki sie utleniały notorycznie Esperanzy tragedia. Traxdata robiona jest przez Riteka który robi dla Verbatima więc to nie jest kiepski nośnik chyba że Verbatim to słaby nośnik. A poza tym ceny lecą w dół to już jest fakt . Ostatnio w hurtowni kupiłem Verbatim po 15 zł za sztukę w boxie. Biorąc pod uwagę że 8,5gb Verbatim printable box kosztuje z

8 zł to za bdr nie jest dużo . Co do hurtowni to Platinet www.platinet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DVD 8,5gb juz sa po 4zl, ale jak widac ostatnio cos sie zmienilo

25GB mozna juz kupic po 10zl

w sklepie, nie w hurtowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem 10sztuk Fortisów 25gb bd-r na allegro po 7zł za sztuke i moge je polecic, nie mam z nimi zadnych problemow.

Edytowane przez michalmichalmichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, każda płyta jest ok ale po pewnym czasie zaczynają być problemy np. po 3 latach. Mam płyty nagrane w 2002 roku np. ze zdjęciami i niestety tzw. "badziewia" są puste. Więc trudno powiedzieć co się będzie działo z takim razorem za 11zł za rok czy dwa czy więcej. Może w przypadku BD będzie inaczej.

mam plyty ktore byly wypalone ponad 10 lat temu i nie ma problemu

z tym ze kiedys inaczej robili plyty jak i wypalarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, każda płyta jest ok ale po pewnym czasie zaczynają być problemy np. po 3 latach. Mam płyty nagrane w 2002 roku np. ze zdjęciami i niestety tzw. "badziewia" są puste. Więc trudno powiedzieć co się będzie działo z takim razorem za 11zł za rok czy dwa czy więcej. Może w przypadku BD będzie inaczej.

Witam

Ten sam Razor we Wrocku na giełdzie elektronicznej czyli BD-R 50 GB widziałem już za 19 zł sztuka ( nie widziałem w necie BD-R DL w takiej cenie ), w przyszłą niedzielę pojadę i zaopatrzę się w nie. Co do jakości to się okaże w przyszłości, te które mam nagrane, na LG 390 odtwarzają się bez problemowo. :angry2:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Ten sam Razor we Wrocku na giełdzie elektronicznej czyli BD-R 50 GB widziałem już za 19 zł sztuka ( nie widziałem w necie BD-R DL w takiej cenie ), w przyszłą niedzielę pojadę i zaopatrzę się w nie. Co do jakości to się okaże w przyszłości, te które mam nagrane, na LG 390 odtwarzają się bez problemowo. :angry2:

Do Hiperboll; Mogłbys powiedziec sprzedawcy na giełdzie zeby wystawil te razor bd-r 50 gb po 19zł na allegro bo nigdzie ich nie mam a do Wrocławia ma z 250km wiec o jechaniu na gielde nie ma mowy.

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez namiary i zadzon do kolesia i sie dogadaj.

aha bo on sprzedaje 25 GB jako 50 GB dlatego :)

Edytowane przez Seba_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...