Skocz do zawartości
Robert34

Czy 5 lat gwarancji na LCD to tak ważna cecha? Sony

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek witam forumowiczów.

Zamierzam kupić LCDTV i moją uwagę zwrócił system gwarancji na modele Sony. Czy tylko firma Sony daje tak długi okres gwarancji na swoje panele? Jak to wygląda w przypadku np. Samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

tez jestem zainteresowany kupnem Sony ze wzgledu na 5 letnia gwarancje,moj staruszek Philips 6 letni nie posiada wejsc hdmi

a bardzo mi tego brakuje.Z tego co sie orjetuje 5 letnia gwarancja obowiazuje tylko na modele Z i V .Ostatnio bedac w sklepie firmowym

Sony spytalem sie o cene 52 Z 4500 i gwarancje , odpowiedzieli ze ta 5 letnia byla tylko do konca stycznia , a teraz obowiazuje juz 2 letnia.

Jednak w Niemczech nadal Sony sprzedaje z gwar. 5 letnia ,ale nie we wszystkich sklepach, maja nawet hotlinie i mozesz sie dowiedziec gdzie

daja ta dluzsza gwar.Jestem tez ciekawy czy Polska MM uznaje gwarancje D MM. (tam jest na 5 lat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu Sony dawałó 5 lat na wszystkie serie. Teraz nie wiem. Zawsze dobrze mjeć dłuższą gwarancję. Samsung daje 2 lata, LG na 47 i 52 5 lat pozostałe 2 lata. Philips 2 lata

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre sklepy (np. Euro RTV AGD) dają możliwość wykupienia "przedłużonej gwarancji" na swoje towary.

Ja uważam, że lepiej dłuższa, niż krótsza gwarancja. Gdybym porównywał dwa niemal identyczne pod względem technicznym modele, to aspekt gwarancji przekonałby mnie do jednego z nich. Czasem zdarza się tak, że po 24 miesiącach jak na złość coś padnie (patrz: wyskakujące linie na Toshibie, czy moje własne problemy z laptopem HP) i trzeba się męczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ważna, ciężko odpowiedzieć da się żyć bez :) , ale na pewno lepiej mieć niż nie mieć zwłaszcza jak weźmie się pod uwagę, że w Polsce średnio wymieniamy telewizor co 7 lat także w takim przypadku większość czasu mamy komfort psychiczny. Ja niestety dokupowałem tą opcje- nie załapałem się na tą promocje co przedłużali za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas ostatniej wizyty w salonie zostałem mile zaskoczony informacją, że wznowiona została akcja z 5cioma latami gwarancji (dla mnie spore zaskoczenie bo chyba poprzednia skończyła się trochę ponad miesiąc temu) promocja trwa od 20 marca 2009 do 31 grudnia 2009.

Edytowane przez Dacar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...