Skocz do zawartości
Sikor30

Topfield TF7710HD PVR lub Technisat HD S2X - który kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zakupić tuner do cyfry.

Wziąłem pod uwagę dwa typy

Topfield TF7710HD PVR

oraz

Technisat HD S2X

który z nich wybrać ?

Czy może jest jeszcze coś lepszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę zakupić tuner do cyfry.

Wziąłem pod uwagę dwa typy

Topfield TF7710HD PVR

oraz

Technisat HD S2X

który z nich wybrać ?

Czy może jest jeszcze coś lepszego ?

Witam - czy jest cos lepszego ? - nie wiem bo nie znam w/w modeli - ja gdy stalem przed wyborem - co kupic z tunerow HD - wybralem Globo Opticum 9500 HD - ma dwa sloty na karty oraz dwa na moduly - karte sieciowa oraz sporo alternatywnych softow i ciagle sie rozwija - no i cena nie jest wygorowana 770 do 800 zl - jakosc obrazu bajka lub miod malina

Pozdrawiam andrzej_espero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o Globo słyszałem same niepochlebne opinie, dlatego jego nie brałem pod uwagę. Aczkolwiek jestem ciekaw również alternatywnych propozycji.

Teraz do cyfry mam tuner Strong. Zrobili idioci promocję 50% taniej i dekoderów HD im zabrakło. Musze się mordować teraz z tym ścierwem, bo jakość obrazu to katastrofa, czas reakcji na przełączenie doprowadza do szału.

Dalej czekam na opinie Topfield i Technisat, dziękuję

Edytowane przez Sikor30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Topfielda ale TF 7700 HSCI kupiłem go jeszcze jak innych HD nie było były tylko Topki i Humaxy ,niedawno chciałem go zmienić ale zrezygnowałem czytając to forum i powiem Ci tak jestem zadowolony z Topfielda z modółami współpracuje prawidłowo jakość obrazu ok .Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od sprzętu musisz wiedzieć że na topfielda niema alternatywnego softu jak chcesz coś więcej to tylko dobry cam programowalny Ci zostanie kupić .Teraz tak mało co w emu działa .Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Topfielda ale TF 7700 HSCI kupiłem go jeszcze jak innych HD nie było były tylko Topki i Humaxy ,niedawno chciałem go zmienić ale zrezygnowałem czytając to forum i powiem Ci tak jestem zadowolony z Topfielda z modółami współpracuje prawidłowo jakość obrazu ok .Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od sprzętu musisz wiedzieć że na topfielda niema alternatywnego softu jak chcesz coś więcej to tylko dobry cam programowalny Ci zostanie kupić .Teraz tak mało co w emu działa .Pozdro...

Mnie interesuje bardzo dobry obraz SD i HD, mozliwosc nagrywania programu i w tym samym czasie ogladania innego, szybkosc przelaczania kanalow i to chyba tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Humax FOXSAT-HDR-ma to co cie interesuje,duzo bardzo dobrych recenzji czytalem na jego temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...