Skocz do zawartości
snajper45

Zakupilem sharpa 32x20e przed tem chcialem kupic 32d65 I nie wiem czy dobrze zrobilem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wlasnie zakupilem sharpa 32x20e przed tem chcialem kupic 32d65 I nie wiem czy dobrze zrobilem ze kupilem tamten ale pan ze sklepu mi go polecal dalem za niego 1700zl czy dobrze zrobilem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie, odbiera ci dobrze? Jak tak to nie ma problemu ;) Poza tym jest juz po fakcie. naprawdę chcesz żeby ci ktos napisał ze źle zrobiłeś? jesli masz jakies wątpliwości (rzecz ludzka) to pamiętaj ze to nie na całe życie i jeszcze będziesz miec wiele takich dylematów.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chcę wiedzieć czy dobrze zrobiłem zauważylem ze kontrast ma większy 20000 a mój chyba 10000 chodzi mi o to czy zrobiłem bląd czy dobrze i czy zauwazył bym roznicę pomiedzy tym kontranstem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsungi maja kontrast 1:1miloiona ;) Papier wszystko przyjmie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiłeś. Mam ten model od ponad roku, tylko wtedy kosztował prawie 4000 PLN i nieźle się naganiałem żeby go kupić.

I nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy coś to zmienia że 50 użytkowników napisze ci że wpakowałeś się w gów**, a drugie 50 napisze Ci że wspanialszego TV nie widziało na oczy, przecież TY już kupiłeś, widziałeś co bierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co płakać nad rozlanym mlekiem?

Skoro już kupiłeś to teraz najbardziej liczą się Twoje opinie.

Jeśli sam jesteś zadowolony i spełnia się w 100% do tego do czego go używasz to znaczy, że jest dobrze.

Jeśli jednak dalej się chcesz nad tym rozwodzić to znajdź jakiegoś znajomego co ma np inny może teoretycznie lepszy model i wproś się na przegląd.

Będziesz miał własne porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D65E ma kontrast dynamiczny 20000:1 a średni maja oba taki sam czyli 2000:1.Oba TV mają podobny obraz, z tym że podobno w X20E wystepuje clouding w niektórych przypadkah.

Edytowane przez michal999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie różnie mówią jeden mówi że x20 lepszy a drugi że d65 lepszy dzięki za odpowiedź czekam na więcej opini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 46x20e powiem szczeze ze niepolecił bym go nikomu-to oczywisciwe tylko moje spostrzezenia i doswiadczenia przez 10 miesięcy z tym modelem

cluding smugi na panelu zawiechy z audio ostry banding i efekt gorącego powietrza

na szczescie go reklamowałem i dostałem inny model

Edytowane przez rudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...