Skocz do zawartości
kangór

Cyfrowy Polsat W UK

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W kwietniu wybieram się do rodziny w UK, która to rodzinka prosiła mnie o dekoder polsatu wraz z abonamentem na rok. Mam pytanie : jak to rozegrać technicznie, jaki dekoder wybrać? Będe wdzięczny za wszelkie rady ;)

Edytowane przez kangór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Standardowy zestaw to:

- antena FI70

- dekoder Samsunga (SD lub HD)

Dekoder Sampsung'a ponieważ sprawnie się nim operuje i pewniej działa pilot

Dzięki za odpowiedź. A może coś więcej jeśli chodzi o parametry odbioru i jak płacić rachunki z UK? Czy można po prostu płacić przelewem z konta rodzinki na konto Polsatu z podaniem moich danych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. A może coś więcej jeśli chodzi o parametry odbioru i jak płacić rachunki z UK? Czy można po prostu płacić przelewem z konta rodzinki na konto Polsatu z podaniem moich danych?

1. Parametry odbioru, jak to zwykle bywa z dedykowanymi dekoderami - podłe. Lepszym ale droższym rozwiązaniem jest zakup abo

razem z modułem i kupno niezależnego dekodera z czytnikiem modułów CI.

2. Rachunki możesz płacić bez problemu bezpośrednio z konta bankowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Parametry odbioru, jak to zwykle bywa z dedykowanymi dekoderami - podłe. Lepszym ale droższym rozwiązaniem jest zakup abo

razem z modułem i kupno niezależnego dekodera z czytnikiem modułów CI.

2. Rachunki możesz płacić bez problemu bezpośrednio z konta bankowego.

Też myślałem o niezależnym dekoderze i module, dzięki za podpowiedź. :rolleyes: Czekam na kolejne rady forumowiczów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...