Skocz do zawartości
sebi20

Philips. Odtwarza Hd, czy nie odtwarza? Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam kino domowe Philipsa http://www.allegro.pl/item571516875_philip...x_hdmi_usb.html <-coś takiego. :lol: Piszę, że ma Full HD, mam wyjście HDMI, a jak mam film w formaci HD *.mkv, to wogóle go nie widzi. :) Ja coś źle robię, czy to jest takie pic na wode z tym HD w tym odtwarzaczu? Czekam na odpowiedź i pomoc. :o Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej stronie co podałeś linka masz wszystko napisane ,co odtwarza .Przeczytaj dokładnie i będziesz znał odpowiedź na swoje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak i z tego wynika, że czyta HD. W takim razie w jakim formacie? bo w mkv nie widzi nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak i z tego wynika, że czyta HD. W takim razie w jakim formacie? bo w mkv nie widzi nic.

Ten Philips nie czyta HD jest to odtwarzacz DVD z funkcją upskalowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
No tak i z tego wynika, że czyta HD. W takim razie w jakim formacie? bo w mkv nie widzi nic.

jest wyraźnie napisane cyt.- Zwiększanie rozmiaru obrazu do rozdzielczości High Definition zapewniające ostrzejszy obraz, dzięki złączu HDMI 1080p, a nic ,że czyta.Jak kolega wyżej napisał to zwykłe dvd i zapomnij o HD

Edytowane przez edmund007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie to wyjście HDMI do czegoś sie przyda? czy poprostu naciąganie ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie to wyjście HDMI do czegoś sie przyda? czy poprostu naciąganie ludzi

do podłączenia pod tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale również mogę podłączyć przez EuroZłącze, czy to wtedy będzie jakaś różnica jak podłączę przez HDMI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takimr azie jak mam film w mkv, to w co go najlepiej przerobić, żeby bardzo na jakości nie straci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale również mogę podłączyć przez EuroZłącze, czy to wtedy będzie jakaś różnica jak podłączę przez HDMI?

owszem możesz , możesz też kopozytem , pewnie komponentem też , ale najlepszy efekt będzie teoretycznie przez hdmi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
no tak, ale również mogę podłączyć przez EuroZłącze, czy to wtedy będzie jakaś różnica jak podłączę przez HDMI?

Sporo zależy od telewizora jaki posiadasz. Wyższej klasy telewizor powinien dość dobrze poradzić sobie z sygnałem analogowym po euro, jak i cyfrowym po hdmi.

Tańsze telewizory klasy popularnej, dadzą zdecydowanie lepszy obraz przy HDMI, gdyż cała operacja skalowania jak i usuwania przeplotu (720p) będzie wykonywana na poziomie odtwarzacza, który zrobi to po prosu lepiej.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...