Skocz do zawartości
artwork

SageTV HD Theater 200 - małe cudo za drobne 199$ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

Ponoc w USA lubiany playerek sieciowy SageTV HD Theater 200 - do tego czyta bezposrednio formaty z BR, AC3, DTS, ma optyka, oczywiscie MKV i inne [beeep]erele, 199$ czyli cena bardzo fajna nawet po 3,6 za zielonego :) (buu).

Ktos cos wie o tym sprzecie? Mam teraz znajomą w US i mogla by mi to cos przytachac - tylko czy w warunkach UE/PL bedzie sie to sprawowalo? (PLiterki itp) :)

http://www.sagetv.com/hd_theater.html

[ /edycja: a tu mały ślad o playerku w PL: http://www.frazpc.pl/news/23840-Odtwarzacz...reamingu_Bluray ]

[ /edycja: ...Juz nie aktualne :lol: , niechce zadnych Sage ani Popcornow czy innych skrzynek montowanych w kuchni. LG ze swoim odtwarzaczem BluRay + MKV + port USB posprzątało rynek. Na reszcie normalny sprzet http://www.frazpc.pl/news/23849-Nowy_odtwa...G_z_obsluga_mkv

SageTV HD Theater Specifications

File formats supported: AVI, ASF, MKV, MOV, MP4, MPEG-1, MPEG-2 PS, MPEG-2 TS, M2TS, DVD ISO, DVD VIDEO_TS, VOB, M4A, MP3, FLAC, OGG, WAV, WMA

Video formats supported: MPEG1, MPEG2, MPEG4, XVID, H.264 up to 1080p, WMV9/VC-1 up to 1080p

Audio formats suppported: MP2, MP3, AAC, WMA, PCM, Vorbis (stereo only), AC3 (stereo down-mix/pass-through), FLAC, DTS (pass-through)

Media sources supported: Online Video, external USB Mass Storage Devices, NAS or Mac/PC over SMB/CIFS, UPnP, SageTV Media Center

Video Outputs: 1 HDMI, 1 Component, 1 Composite, 1 S-Video

Audio Outputs: Left/Right audio output, optical S/PDIF, HDMI

Maximum Number of SageTV HD Theaters when used as a media extender: Limited only by your home network bandwidth, each HD video stream may use 20 Mbps or more of home network bandwidth.

TV Set Requirements:

* HDMI, Component, Composite or S-Video input (NTSC)

* Left and right audio input jacks, optical or HDMI audio input

Network Requirements:

* One 10/100 RJ-45 port on a Router, Hub or Switch network with DHCP server on network

or

* Direct connect from SageTV HD Media Extender to PC running DHCP server via cross over LAN cable (not supplied)

Edytowane przez artwork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Frazpc piszą, że to cacko może streamować BDMV a w specyfikacji widzę tylko VIDEO_TS... Ciekawe jak to z tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Na Frazpc piszą, że to cacko może streamować BDMV a w specyfikacji widzę tylko VIDEO_TS... Ciekawe jak to z tym jest.

Teraz to juz chyba po jabłkach - zaczyna sie era odtwarzaczy "firmowych" typu LG z supportem dla h/x.264 a wraz z nim wszelaki "dziwnej maści i pochodzenia sprzęt" który dotychczas nieźle zdążył zaistnieć na rynku ...poprostu padnie. Kto teraz kupi popcorn czy inny wynalazek super-duuper skrzynke złożoną w kuchni przez amatora który chciał zrobić kasę na boomie HTC - mając do wyboru ładny, tani, firmowy z prawdziwym supportem odtwarzacz BR/MKV?. Dzis to LG a może niedługo coś z logiem Panasonic, Philips itp. Wersje z HDD tez sie na pewno pojawia.

Sam byłem o krok od wsadzenia ~1500pln na pudełko zlepione w piwnicy i ściągniete z Taiwanu. Na szczęście nie zdążyłem :lol:

Ps. Mam nadzieje że nie stanę się teraz pozywką do kąśliwych uwag ze strony tych co pokupowali podobne wynalazki za grubą kasę - sam bym się denerwowal w sumie.

Pozdrawiam.

k

Edytowane przez artwork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Kto teraz kupi popcorn czy inny wynalazek

Każdy kto chce streamować BR czy MKV z dysków, bez zakupowania drogiej nagrywarki BR i drogich płyt, bez wypalania każdego filmu zassanego z sieci itd. . Krótko mówiąc każdy, kto nie lubi tracić czasu i pieniędzy.

Stacjonarny odtwarzacz to inny rodzaj sprzętu i do czego innego służący. Chyba że jesteś masochistą który codziennie będzie na płytkach wypalał nowe odcinki ulubionych seriali mkv 720p i biegał z płytkami między PC a odtwarzaczem, zamiast po prostu nacisnąć PLAY na swoim popcornie czy innym, jak to nazywasz, wynalazku.

Edytowane przez Ghrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy kto chce streamować BR czy MKV z dysków, bez zakupowania drogiej nagrywarki BR i drogich płyt, bez wypalania każdego filmu zassanego z sieci itd. . Krótko mówiąc każdy, kto nie lubi tracić czasu i pieniędzy.

Stacjonarny odtwarzacz to inny rodzaj sprzętu i do czego innego służący. Chyba że jesteś masochistą który codziennie będzie na płytkach wypalał nowe odcinki ulubionych seriali mkv 720p i biegał z płytkami między PC a odtwarzaczem, zamiast po prostu nacisnąć PLAY na swoim popcornie czy innym, jak to nazywasz, wynalazku.

Tylko jedna "kąśliwa" uwaga za mna :) - a to nie wiele, zresztą widząc reakcje forumowiczów na ten odtwarzacz w stosownym wątku ciężko pewnie znaleźć kogoś kto uważa inaczej. Nagrywanie płytek z każdym releasem .mkv? Mogłeś coś innego wymyślec, ja jednak wolę podpiąć dysk pod USB - ale każdy robi co lubi.

Tak, wiem ze niet dla NTFS, FAT64 i innego systemu >4GB, niemniej to przecież pierwszy krok - poza tym, czy mi sie tylko wydaje ze takiż [beeep]port niedługo zagości u LG? :P

A poza tym to chyba EOT bo temat tegoż odtwarzacza BR/MKV jest w innym wątku.

Pozdrawiam, No offence.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...