Skocz do zawartości
fender1

amplitunery kina domowego ale jai model yamaha czy pionieer

Rekomendowane odpowiedzi

chciał bym z pomocą kolegów rozwiązać ten temat amplitunerami kin domowych są to modele 7 1 i maja w sumie wszystko co mają mieć nowoczesne sprzęty dobrą moc jak i dekodery hd ale ta rużnica cenowa pionieer 1018 kosztuje koło 3 tyś a jamaha 663 około 2 tyś i jamaha ma wiekrza moc wyjśćiowa bardzo bym prosił o jezeli maćie koledzy uf takie urządzenia wymienić kilka śłów wypowiedzi na temat wyżej wymienionych amplitunerów z góry bardzo dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciał bym z pomocą kolegów rozwiązać ten temat amplitunerami kin domowych są to modele 7 1 i maja w sumie wszystko co mają mieć nowoczesne sprzęty dobrą moc jak i dekodery hd ale ta rużnica cenowa pionieer 1018 kosztuje koło 3 tyś a jamaha 663 około 2 tyś i jamaha ma wiekrza moc wyjśćiowa bardzo bym prosił o jezeli maćie koledzy uf takie urządzenia wymienić kilka śłów wypowiedzi na temat wyżej wymienionych amplitunerów z góry bardzo dziekuję

Po prostu nie mogłem się powstrzymać. Sorry.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

priem jestes zalosny.Po prostu nie mogłem się powstrzymać. Sorry.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj testy obu urządzeń i weź Yamahę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
priem jestes zalosny.Po prostu nie mogłem się powstrzymać. Sorry.

pzdr

Kolega Priem ma całkowita rację, tyle błędów to przegięcie pały. Wiem o tym bo sam jestem dyslektykiem. A wystarczy po prostu zainstalować firefox i sprawa się rozwiązuje.

Odnośnie sprzętu to chcąc wydać ok 3tyz ja bym pomyślał nad onkyo 806. Choć twój dylemat jest podobny do tego który maja ludzie kupujący onkyo 606 / 806. Zależy co ci naprawdę potrzebne.

Autous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...