Skocz do zawartości
tomhd

PHILIPS 2009 NOWOSCI

Rekomendowane odpowiedzi

Może i ciekawie ale to będzie bardzo niszowa technologia/format TV ze względu na małą praktyczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktokolwiek widział, ktokolwiek cokollwiek wie na temat 200hz, najnowszego Philipsa z czasem reakcji 1ms? Dostepny na zamówienie-

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-...2pfl9664h.bhtml

Tv wygląda extra, specyfikacja znakomita, obudowa metalowa typu "koniec z wiesniackimi plastikami", cena 6999 pln czyli nienajnizsza poki co, ale jak to swieci??? Moze ktos widział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewanie pojawił się Philips 46PFL9704H led 200hz local dimming. Ceny z kosmosu 40cali 10tyś 46cali 13,5tyś , oczywiscie to ceny katalogowe pokazane w euro.com no ale ile mogą spasc w slepach internetowych? 20proc to max. Czy ktoś kupi 40cali za 8tyś? Jestem ciekaw.

Edycja. Nie wiem czy dostepny ale w topmarket jest 46cali za 8400 a to dziwny rozrzut cen, byc morze na początek nie wszyscy wiedzą ile go wycenic tak jak było z ledami samsunga ale jak bedzie duży popyt to odpowiednio podniosą, choc czy to możliwe żeby katalogowa była 13 a w sklepie inter. 8,4tyś?

Edycja2. W maximedia też 8400zł wiec jeśli to prawda to ceny na początek nie odstraszające, szkoda że się zawziołem na samsunga 46b8500 ale który lepszy. 9704 ma 75% więcej sekcji w local dimming niż 9803 jest to wzrost z 128 do 224 no a ile bedzie miał b8500? Czy to bedzie decydujace bo panel mają tego samego typu spva no i który ma lepsze 200hz. A samsung może byc drozszy jezeli utrzyma swoją polityke cenowa choc 46b8000 jest po 8500 w euro.com więc to może byc jakis zwiastun obniżek a wtedy b8500 nie musiałby byc aż tak drogi. Czekac czy brac 9704 to jest pytanie.

I jeszcze test 9704.Przetłumaczone na angielski a jak ktos chce to google przetłumaczy na Polski.

http://translate.google.pl/translate?u=htt...pl&ie=UTF-8

Edytowane przez michalmichalmichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawie zdecydowałem się na Soniaka 46X4500, przy cenie do 9K ten Philips byłby niezła alternatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale falstart w sklepie euro.com juz te ceny z kosmosu dla 9704 znikneły teraz nikt mi nie uwierzy.

Wydaje sie że cena poczatkowa bedzie 8,4tyś za 46cali.

nie widze jakiegos specjalnego zaineresowania ze strony forumowiczów a ten model dostał nagrode za najlepszy lcd.

IVO znam ten ból juz długo czekam na zakup nowego tv bo już raz kupiłem żle i nie chce wtopic znowu, cudem nie kupiłem edge led no ale udało sie. Tez zauważyłem że 46x4500 staniał na 8,4 a nie wiadomo czy to juz koniec jego obniżek.Ten sony jest super choc brakuje mu 200hz no i zeszłoroczne procesory nie tak szybkie jak nowe, dlatego raczej czekam na 46b8500 choc cena może mnie zdusic. Tego sony moge żałowac bo kiedy był po11tyś to marzyłem o nim a teraz jest w moim zasiegu 8tyś a ja nie lece go kupic czy to nie dziwne?

Na pewno jesli kupisz sonego będziesz miał super tv, pytanie czy zaryzykujesz nowe czy wybierzez już sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV chcę kupić we wrześniu, więc w międzyczasie ceny powinny się lekko ustabilizowaći. Do Philipsa mam sentyment, więc ta marka by mi pasowała. Sony mnie denerwuje swoimi często zaporowymi cenami - gdzie 20-30% płaci się za logo. Obniżki X4500 wynikają zapewne z planów wprowadzenia X5500 - i znowu byłby dylemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 4 lat używam 37PF9830 Phila.

Młodsi użytkownicy nie pamietają takiego TV.

Wtedy dałem za niego 13.300 PLN...

Przywykłem od tego czasu do ambilightu.

Co więcej... uzależniłem się od niego :rolleyes:

46PFL9704H/12 będzie następny.

To jest HIT !

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...