Skocz do zawartości
danieljakubiak

Jaki odtwarzacz multimedialny HD?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Planuję zakup odtwarzacza multimedialnego HD. Chdzi mi głównie o to aby sprzet czytał format(x.264,DiXV HD,ripy filmów Blu-ray - filmy z torrentów,rapida). Pomorzecie mi w wyborze? Jaki kupić(cena do 500 zł). Ważne aby odtwarzać płynnie czytał filmy, był w miarę cichy i prawidlowo współpracował z tv Samsung A330. Z góry dziękuję za pomoc.

Ps.Czy filmy (Divix Hd, x.264) będą dużo lepiej wygladać niż filmy dvd? Czy ten model jest dobry

http://www.komputronik.pl/TV_/_Hi_Fi/WD_TV...pelny,id,65042/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie czytałeś ten komentarz ale powtórzę:

" sprzęt: oprócz brak PL ogonków o czym ogólnie wiadomo, żeby cieszyć się filmami w HD należy zaopatrzyć w dekoder/amplituner DTS / DolbyDigital bo po HDMI będzie cisza. Na razie spotkałem 1 film który przycinał, tak że nie jest źle. Mini pilot :). za te pieniądze:) nic lepszego nie dostaniecie. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie będzie dźwięku? Czy nowy soft może to zmienić?

Dlatego, że WD HD nie potrafi sam zdekodować sygnału DTS/Dolby Digital i do tego niezbędny jest zewnętrzny amplituner. Ja np. nie mam miejsca w domu na stawianie dodatkowych urządzeń i wybrałem Popcorna, który taki sygnał dekoduje i przesyła po HDMI bezpośrednio do telewizora.

Kto wie co może się pojawić w nowym firmware, ale za bardzo na taką funkcjonalność bym nie liczył, na razie to brakuje tak podstawowej funkcji (z punktu widzenia polskiego użytkownika i sprzedaży tego urządzenia w Polsce) jak polskie znaki w napisach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto wie co może się pojawić w nowym firmware, ale za bardzo na taką funkcjonalność bym nie liczył, na razie to brakuje tak podstawowej funkcji (z punktu widzenia polskiego użytkownika i sprzedaży tego urządzenia w Polsce) jak polskie znaki w napisach.

WD TV ... rozczarowuje pomimo że ma duże możliwości .. ale tak to bywa .. brak HDD i brak lanu .. to ogranicza

Popcorn A110.. to już 2x tyle co inicjator postu planuje na wydatki więc w przedbiegu odpada ...

w tym momencie nie ma w czym wybierać .. albo wydajesz kase i masz sprawdzony produkt ze świetnym wsparciem .. albo wydajesz polowe kukurydzy i masz "coś" tak naprawdę ograniczonego .. bo .. (nie urażając nikogo - a tym bardziej użytkowników) WD TV bez Lanu i HDD to porażka ... wiem wiem .. przenoszenie na Penach .. lub zgrywanie na HDD a potem podłączanie do WD .. no proszę ... ale to nie jest krok do przodu tylko w tył ..

ceny muszą spadnąć .. mowy sprzęt się pojawia .. Nvidia ION z GF9400 powoli wchodzi na rynek... będzie wysyp nowych urządzeń .. będzie lepiej .. będzie taniej .. chodż sam z chęcią łyknął bym A110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...