Skocz do zawartości
mladowski

PHILIPS HD PVR 7201/91 problem z programami HD

Rekomendowane odpowiedzi

PHILIPS HD PVR 7201/91

Tuner rowniez po wgraniu nowego softu (85) na kanałach CANAL+ FILM HD, NG HD, FILMBOX HD ,CANAL + SPORT HD, EUROSPORT HD po chwili działania (kilka sekund) zawiesza sie i wyrzuca "BRAK SYGNALU, SPRAWDZ ANTENE" ,HBO HD i MTV HD dziala bez zarzutow.

Czy jest to wina uszkodzonego tunera ?

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PHILIPS HD PVR 7201/91

Tuner rowniez po wgraniu nowego softu (85) na kanałach CANAL+ FILM HD, NG HD, FILMBOX HD ,CANAL + SPORT HD, EUROSPORT HD po chwili działania (kilka sekund) zawiesza sie i wyrzuca "BRAK SYGNALU, SPRAWDZ ANTENE" ,HBO HD i MTV HD dziala bez zarzutow.

Czy jest to wina uszkodzonego tunera ?

Prosze o pomoc.

...miałem taki sam problem,zawiozłem tuner do najbliższego punktu c+ tam sprawdzili go na ich instalacji i też były takie usterki czyli wadliwy tuner! i po kilku dniach wymieniłem na nowy, na razie odpukać jest ok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też stawiam na uszkodzenie tunera. W moim przypadku tak było i to dwa razy. Odbiór kanałów SD był ok, natomiast HD padały po kilku, kilkunastu sekundach z takim samym komunikatem. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku okazywało się, że uszkodzone było wejście antenowe nr 1, które dawało znikome napięcie. nawet przepinanie kabla na wejście nr 2 (tuner mam podłaczony jednym przewodem) nie dawało poprawy. Po wymianie na 3 egzemplarz problem znikł jak ręką odjął i wszystko działa bez problemów już 5 miesiąc. Tak więc wymień grata na inny egzemlarz i obyś miał szczęście :)

Pozdrawiam

tomi_r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tez mialem tak na kanalach hd mialem sygnal prawie 5 a hd nie dzialaly poszedlem do centrum c+ dostalem nowy dekoder i teraz dziala jest juzok pozatym wlancza sie po paru sec a nie po 40 yo pozdro 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...