Skocz do zawartości
  • 0
gmarcin

Problem z dzwiekiem po HDMI

Pytanie

Witam.

Mam taki problem, moze zaczne od poczatku.

Ostatnio zakupilem TV LCD TOSHIBA 37XV550 i podłączylem ja do konsoli poprzez HDMI i powstał problem z dzwikiem, poniewaz przerywa.

Ogolnie w grach, filmach i przy muzyce nie ma problemu ale przy przesuwaniu sie po menu dzwiek raz jest raz niema, powiedzmy tak: jest,jest, niema, jest, jest,jest,niema, niema(tylko przy przeskakiwaniu po menu). Sprawdzilem na 2 innych kablach HDMI i to samo ale ok dajemy dalej. Podlaczam kompa do TV po DVI-HDMI i tak samo, muza filmy gry ok ale np jak przeskakuje po folderach nie ma klikniecia, jak rozpakowuje cos z rara to na koniec nie ma tez dzwieku potwierdzenia rozpakowania. Nie wiem w czym problem bo dzwiek w TV tez jest dobry, brakuje tylko mozna powiedziec dzwiekow pomniejwszych jak plumkniecia i takie tak. Dodam ze przelaczalem kable do innych portow HDMI w tv i to samo, zmienialem kable to samo, podlaczallem moj kabel i x360 do LCD SONY i jest ok. Wychodzi na to ze cos moze byc z ustawieniami w TV dla dzieku po HDMI ale nie wiem co dokladnie. Dlatego pisze o pomoc moze ktos cos juz takiego mial i sobie poradzil. Odrazu mowie ze wykluczam uszkodzenie TV i konsoli(dodam ze jak konsole podepne pod TV po VGA i 2xchinch do dzwiku to jest ok) i powtorze jeszcze ze przy grach filmach i muzie problemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...