Skocz do zawartości
reymen

jaki sub optymalny do onkyo 806

Rekomendowane odpowiedzi

przesiadłem sie na onkyo 806,teraz używam pożyczonego sw mission,model nie wiem jaki bo naklejka zdarta,ale cieżki, dobrze brzmi ,ale bede musiał go oddac ,przedział cenowy i rozpietosc ofert jest tak duża,że aż głowa boli,może moglibyście mi podsunąć jakiś pomysł na suba do mojego kina

onkyo 806

br bdp f51

głośniki empire przód duze ass 300

głośniki empire tył duze ass 120

centrum empire ass 80

pokój około 25 m kw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VELODYNE CHT10R powinien być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można gdzieś podsłuchać jak to brzmi?,czy tylko zdac sie na opinie użytkowników,na pewno pare zł kosztuje,a ja nie chciałbym kupować tak na krzywensa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można gdzieś podsłuchać jak to brzmi?,czy tylko zdac sie na opinie użytkowników,na pewno pare zł kosztuje,a ja nie chciałbym kupować tak na krzywensa

velodyne mają w koris.pl w poznaniu , ja swojego suba kupowałem bez odsłuchu ale zdałem się na opinię Gmeru więc racze rzetelna opnia , ale w zasadzie byłem zdecydowany tak czy siak na klipsch tylko niższy model , ale jeśli masz możliwość to zdecydowanie lepiej odsłuchać chociaż ten velodyne ma pozytywne oceny więc pewnie i tak będziesz zadowolony bo to już sub z górnej półki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam Onkyo 806 i sub Mission M3AS. Moge go spokojnie polecić bo fajnie sie zgrywa z Onkyo. Polecam ustawienie w tyle w rogu pokoju najlepiej (miesiąc testowania w różnych punktach). O dziwo dobrze słyszalny w muzyce rozrywkowej a w kinie domowym odpał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to musisz określić budżet jaki chcesz przeznaczyć na suba . Bo bez tego to nie ma sensu czegokolwiek polecać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze chce się wydać jak najmniej,nikt przecież nie ma za dużo kasy,ale nie zawsze drogo znaczy dobrze,napewno nieraz sie o tym przekonaliście,jak tzreba to sie dołoży pare złoty,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...