Skocz do zawartości
sebanik

Sharp LC-46DH65E, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś jest posiadaczem lub bawił się modelem LC-46DH65E?? Cena całkiem przyzwoita jak na model 46 calowy z MPEG4.

Z radosnym pozdrowieniem

Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod pytanie :). Mam na niego oko od jakiegoś czasu i widzę, że ceny zaczynają spadać do rozsądnego poziomu. Zastanawiam siętylko nad mpeg4? Korzystam z kablówki i raczej tak zostanie, ew. przejdę na pakiet cyfrowy i w związku z tym zastanawiam się, czy jest sens dopłacać do mpeg4, czy lepiej tą kasę zainwestować w roczną dopłatę do abonamentu cyfrowego?

Im bliżej do zakupu, tym więcej wątpliwości......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłączam się pod pytanie :(. Mam na niego oko od jakiegoś czasu i widzę, że ceny zaczynają spadać do rozsądnego poziomu. Zastanawiam siętylko nad mpeg4? Korzystam z kablówki i raczej tak zostanie, ew. przejdę na pakiet cyfrowy i w związku z tym zastanawiam się, czy jest sens dopłacać do mpeg4, czy lepiej tą kasę zainwestować w roczną dopłatę do abonamentu cyfrowego?

Im bliżej do zakupu, tym więcej wątpliwości......

W tym tygodniu powiesiłem sobie model 37 calowy DH65E

Poprzednio miałem LG32LC25R - powiem krótko nie ma co porównywać bo ten model Sharpa to zdecydowanie wyższy model niż LG.

Podłączony mam do dekodera "n-tv" poprzez HDMI - jakość naprawdę wysoka i nie ma się do czego przyczepić, obraz HD rewelacja.

Mnóstwo ustawień obrazu (odcienie 6 barw, nasycenie 6 barw i wiele innych)

Smużenia nie zauważyłem.

Niezła czerń - jestem miło zaskoczony.

Obraz z analogowej anteny naprawdę dobry.

Czytałem opinie gdzieś że długo się włącza (faktycznie trwa to OK 10 sekund - dla mnie to nie jest wada)

Jest oczywiście opcja Quickstart - włącza się w 1 sekundę ale coś za coś: telewizor wtedy w trybie czuwania zjada 30W a nie 0,5W :( = aż tak bardzo mi się nie spieszy....

Dzisiaj kupuję nagrywarkę DVD SONY HX780 (to mi wystarczy na razie)

Przetestuję ten model jakimś programem typu "Blink" pod kątem odwzorowania barw, szybkości itd.

Od kilku dni jest promocja na stronie SHARP polska - kupując ten model LCD można kupić Blu-ray za 499PLN (u autoryzowanych partnerów)

POLECAM!!! (jak na kilka spisuje bez zarzutu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem 37DH65. Polowalem na niego juz dosyc dlugo i tylko czekalem jak stanieje. I tak sie stalo wczoraj, zamowilem, a dzis telewizor mam juz w domu. Ci co sie zastanawiaja niech nie zwlekaja, bo dzisiaj cena tego modelu byla juz znaczaco wyzsza, wiec nie ma na co czekac.

Edytowane przez Liakon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fotki z Cod 4 1080p xbox 360

Czy 1080p masz po kablu HDMI, czy po komponencie? Próbowałem podłączyć ten TV po komponent i niestety w 1080p nie udało mi się uzyskać obrazu :/ Niestety mam starą wersję konsoli i wyjścia HDMI niet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy 1080p masz po kablu HDMI, czy po komponencie? Próbowałem podłączyć ten TV po komponent i niestety w 1080p nie udało mi się uzyskać obrazu :/ Niestety mam starą wersję konsoli i wyjścia HDMI niet.

Udało Ci się rozwiązać problem? Mam tą samą wersję XBOXA i również nie działa 1080p (po przełączeniu w ten tryb pojawia się czarny ekran), dodam że na kilkuletnim LCD Sony XBOX działał mi na componencie w 1080p bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...