Skocz do zawartości
krzych888

Technisat HD K2

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czemu zamarło na tym forum o problemach Technisata HD K2,czyżby nie miał ten dekoder już tych problemów które powyżej w innych postach były poruszane. A może wszyscy już się pozbyli tych dekoderów. :)

A więc zaraz udokumentuje wam na przykładzie mojej kablówki że niestety,ale nic się nie zmieniło na lepsze w funkcjonowaniu tego dekodera i problemy które były poruszane powyżej nadal występują,a programiści z Technisata nie potrafią sobie z tym problemem poradzić :lol:

Niedawno ukazał się z datą 28.01. najnowszy soft który również nic nie poprawił w prawidłowym funkcjonowaniu tego dekodera.

Moja kablówka która posiada kilkanaście tysięcy abonentów testowała przez pewien okres soft który miał te problemy poprawić i niestety został zakończony ze skutkiem negatywnym i podjęli decyzję po ponad rocznym jego wypożyczaniu dla swoich abonentów że rezygnują z tego dekodera i zastąpią go innym dekoderem z twardym dyskiem.gdyż abonenci żalili się na problemy tego dekodera.Najbardziej na zanikający co chwila obraz na 2 sekundy,objawiający się czarnym ekranem oraz na zanikający dźwięk,i żeby dźwięk powrócił trzeba było restartować dekoder. :)

Jest to według mnie wielka porażka tej firmy,a przede wszystkim ludzi tam pracujących że nie potrafili sobie z tym problemem poradzić,i stwierdzić jednoznacznie że niestety,ale ten dekoder nie nadaje się do kablówek,a szkoda bo posiada naprawdę bardzo dobrą jakość obrazu,ale poza tym nic więcej nie miał do zaoferowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dodatkowa wada, która pojawiła się w ostatnim czasie to bardzo głośno działający dysk twardy, który zmusza mnie do wyłączania zasilania dekodera w nocy!!! Porażka!!! Właśnie wgrywam tego nowego softa, ale widzę z postu powyżej, że nie mam się czego spodziewać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kablówka, też podjęła decyzję o wycofaniu tych STB. Mam na biurku jeden egzemplarz, w którym ciągle wymieniam soft, ale tak jak mówicie ta zabawa wydaje się nie mieć końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja kablówka, też podjęła decyzję o wycofaniu tych STB. Mam na biurku jeden egzemplarz, w którym ciągle wymieniam soft, ale tak jak mówicie ta zabawa wydaje się nie mieć końca.

A więc są już dwie kablówki które wycofały te tandetne dekodery,ale moja liczy kilka tysięcy abonentów,a więc cios dla Technisata ogromny.

Na konkurencyjnym forum wyczytałem że krąży plotka że podobno żaden soft tych usterek nie poprawi ,gdyż na rynek trafiła wadliwa seria,a Technisat prawdopodobnie nie chce się do tego przyznać,nie wiem na ile w tym prawdy,ale w każdym razie powinny te dekodery być całkowicie wycofane z rynku Polskiego,gdyż po prostu absolutnie nie sprawdziły się w kablówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam jeszcze jedną kablówkę, w której te dekodery były dostępne (przynajmniej tak wskazywała ich strona www) i niedawno informacje na temat K2 usunęli sugerując, że nie ma ich w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...