Skocz do zawartości
juventino

32XL8E problem z podlaczeniem do PC i inne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ciagle nie moge uporac sie z kilkoma problemami:/

1. najwazniejsze!

podlaczam PC do TV kablem hdmi-dvi i nie ma obrazu w TV:/ karta graficzna- GF7300GT, sterowniki zaktualizowane. w lapku mam radeona i przez catalyst podlaczam go do TV w pare sekund. natomiast z Nvidia mam problem. probowalem juz wszytskich ustawien i nic. co wazne w TV pojawia sie co chwile napis: ''odebrano niekompatybilny sygnal wideo''

kiedys udalo mi sie i na chwile pojawil sie obraz. tylko, ze rozdzielczosc byla troche za mala i obraz byl uciety. no i pojawily sie jakies czerwone plamki z widoczna pikseloza. jednym slowym obraz byl do du.y :/

2. jak bawie sie pilotem, glownie w menu, to przelaczaja mi sie kanaly w dekoderze UPC. zapewne to z winy Aquos link. jak mam to wylaczyc?

3. czy do tego TV sa jakies aktualizacje? jesli tak, to co one daja, skad moge pobrac i jak je zainstalowac?

bede wdzieczny za pomoc, zwlaszcza co do pierwszego pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

ciagle nie moge uporac sie z kilkoma problemami:/

1. najwazniejsze!

podlaczam PC do TV kablem hdmi-dvi i nie ma obrazu w TV:/ karta graficzna- GF7300GT, sterowniki zaktualizowane. w lapku mam radeona i przez catalyst podlaczam go do TV w pare sekund. natomiast z Nvidia mam problem. probowalem juz wszytskich ustawien i nic. co wazne w TV pojawia sie co chwile napis: ''odebrano niekompatybilny sygnal wideo''

kiedys udalo mi sie i na chwile pojawil sie obraz. tylko, ze rozdzielczosc byla troche za mala i obraz byl uciety. no i pojawily sie jakies czerwone plamki z widoczna pikseloza. jednym slowym obraz byl do du.y :/

2. jak bawie sie pilotem, glownie w menu, to przelaczaja mi sie kanaly w dekoderze UPC. zapewne to z winy Aquos link. jak mam to wylaczyc?

3. czy do tego TV sa jakies aktualizacje? jesli tak, to co one daja, skad moge pobrac i jak je zainstalowac?

bede wdzieczny za pomoc, zwlaszcza co do pierwszego pytania

Co prawda mam 32x20e ale obsługa jest taka sama. Wyłącz kompa, wyłącz tv z sieci (wtyczka), wyjmij inne kable hdmi, podłącz kompa z tv. W panelu sterowania nVidia powinieneś mieć dwa monitory. Wybierz obsługę tylko Sharpa, ustaw odpowiednią rozdzielczość (1920 x 1080). Nie ustawiaj klonowania bo pewnie masz monitor o innej rozdzielczości i wtedy wychodzą jaja, np. na monitorze wszystko o.k. a na tv sama tapeta. Poza tym masz trochę za słabą kartę.

Wyłączanie Aquos Link : menu - opcja - konfiguracja AQUOS LINK - wył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquos Link mialem wylaczony. hmm wiec chyba nie ma na to porady:/

a co do podlaczenia do kompa, to zaraz sprobuje tym sposobem. jeszcze tylko chcialbym zapytac, czy z kompa tez mam wyjmowac kable, czy wystarczy tylko z TV? aha i czy przez moja karte graficzna moze nie byc obrazu, czy to tylko wiaze sie z tym, ze obraz niebedzie super jakosci?

dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aquos Link mialem wylaczony. hmm wiec chyba nie ma na to porady:/

a co do podlaczenia do kompa, to zaraz sprobuje tym sposobem. jeszcze tylko chcialbym zapytac, czy z kompa tez mam wyjmowac kable, czy wystarczy tylko z TV? aha i czy przez moja karte graficzna moze nie byc obrazu, czy to tylko wiaze sie z tym, ze obraz niebedzie super jakosci?

dziekuje i pozdrawiam:)

Z kompa nie musisz nic odłączać, odłącz tak na wszelki wypadek inne kable video z tv (HDMI, Component, euro). Co do grafy to obraz jak najbardziej powinieneś mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...