Skocz do zawartości
zwiru

ss2 hd kanaly hd

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chciał bym sie dowiedzic jak wyglada sprawa z kanałami hd na skystar 2. Chodzi o obieranie polsatu bez modułu karty, podobno ze są jakis problemy z tym pomoze ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, chciał bym sie dowiedzic jak wyglada sprawa z kanałami hd na skystar 2. Chodzi o obieranie polsatu bez modułu karty, podobno ze są jakis problemy z tym pomoze ktoś ?

Problem jest taki że Polsat w ogóle nie chodzi bez dedykowanego modułu nie tylko na SS2 ale i na żadnej innej karcie czy dekoderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale polsat hd czy wogole ? Mi polsat chodził na moim ss2. A np hbo HD, tvp sport hd, discovery hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale polsat hd czy wogole ? Mi polsat chodził na moim ss2. A np hbo HD, tvp sport hd, discovery hd

Cały Polsat nie chodzi. Chodził Ci wcześniej na lewych kluczach. Teraz jest zakodowany w Nagravision 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały Polsat nie chodzi. Chodził Ci wcześniej na lewych kluczach. Teraz jest zakodowany w Nagravision 3.

tak ale jest cos takiego jak sharing. Gdy bym mial sharing to były by te kanały ? chodzi mi o to czy działają, i czy potrzeba tych modułów jesli chcial bym dzielić swój polsat np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak ale jest cos takiego jak sharing. Gdy bym mial sharing to były by te kanały ? chodzi mi o to czy działają, i czy potrzeba tych modułów jesli chcial bym dzielić swój polsat np.

Sharing jest legalny tylko gdy sam sobie udostępniasz sygnał w obrębie jednego gospodarstwa domowego. W przypadku Polsatu jest możliwy tylko przy użyciu starych dekoderów dedykowanych, z których można wyciągnąć tzw. boxkey. Nie jest możliwy gdy korzysta się z modułu N3, bo jak dotychczas nikomu nie udało się odczytać boxkey-a. W sharingu chodzą kanały HD ale bez Polsat Sport HD.

Nie zadawaj więcej takich pytań bo dostaniesz bana. Na tym forum nie zajmujemy się piractwem.

EDIT

Już można wyciągnąć boxkey z modułu Polsatu. :P

Edytowane przez marcus64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...