Skocz do zawartości
msbest

Harman Kardon HS 350 - czy warto to zakupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie oglądałem dzisiaj taki sprzęt do kina domowego firmy HARMAN KARDON 350BQ, czy warto to zakupić czy nie? Mysle tu o celach

domowych czyli ogladanie filmów oraz słuchanie muzyki, Pan w sklepie bardzo zachwalał, ale czy jest to warte zakupu, ponadto nie wiem czy czyta

to "cudo" pliki txt na divixach, bo divixe jak widze czyta, prosze o pomoc, Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile by to miało być? W necie widziałem cenę ponad 4kzł. A tyle bym nie dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie radykalnie wypowiadać, być może to gra ok.

Chodzi o to żebyś wiedział o co Ci chodzi. czy np. nie lepiej kupić zwykły ampli do tego blu ray, i zacząć składać komplet.

Ale być może wystarczy Ci taki komplet.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorus ma racje. głośniki są ok ale same kosztuja ok 1800 zł . czy ta mała jednostka jest warta ponad 2200?? nie. kup sobie powiedzmy harmana 155 do tego (chyba ze bedziesz chciał rozbudowywać zestaw do 7.1 to wtedy przynajmniej 606 onkyo albo 1909 denona) i do tego jakiś niebieski leserek i wyjdzie niewiele drożej a o wiele funkcjonalniej i bedziesz miał wiecej mozliwości na przyszłosć :) no chyba że ważnym kryterium jest rozmiar klocka ale wtedy to już gorzej :/

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autorus ma racje. głośniki są ok ale same kosztuja ok 1800 zł . czy ta mała jednostka jest warta ponad 2200?? nie. kup sobie powiedzmy harmana 155 do tego (chyba ze bedziesz chciał rozbudowywać zestaw do 7.1 to wtedy przynajmniej 606 onkyo albo 1909 denona) i do tego jakiś niebieski leserek i wyjdzie niewiele drożej a o wiele funkcjonalniej i bedziesz miał wiecej mozliwości na przyszłosć :) no chyba że ważnym kryterium jest rozmiar klocka ale wtedy to już gorzej :/

pzdr

Dzięki wielkie za radę, nie znam sie dobrze na sprzecie dot kina domowego a nie chciałbym kupic jakiegos shit-a, a tak nawiasem mowiac czy znasz mzoe jakis dobry zestaw kina domowego do oglądania i do słuchania muzyki? jakis oki w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest problem bo jak wiadomo górnej granicy nie ma :) Niestety konieczne jest ustalenie budżetu. Można kupować sprzęt na raty co jest chyba najrozsądniejsze. Tzn chodzi mi o kompletowanie na raty :)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu jest problem bo jak wiadomo górnej granicy nie ma :) Niestety konieczne jest ustalenie budżetu. Można kupować sprzęt na raty co jest chyba najrozsądniejsze. Tzn chodzi mi o kompletowanie na raty :)

Autorus

a masz jakąs propozycje na zestaw do 4 tys PLN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...