Skocz do zawartości
Adam_2K

Ambra Experience

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ma ktoś tę płytkę i może podzielić się wrażeniami ?

ambraexperiencehddts71fnd0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam te płytkę i muszę powiedziec że to co nam prezentują operatorzy kamer to miód dla naszych oczu. Pierwsza częśc to filmiki przedstawiające przyrodę, a druga to to bańki mydlane pokazane przez różne pryzmaty i filtry( troszkę monotonne). Jeśli chodzi o dźwięk to DTS HD MA zwłaszcza w pierwszej części powala, ta pani co tam śpiewa ma ładny głos. To samo dotyczy Dolby Digital i LPCM. Dźwięk oczywście jest 7.1 . Chciałbym zaznaczyc że jest to płytka dla maniaków. Jeśli ktoś nastawia się na oglądanie bóg wie jakich fajerwerków to mówię że nie jest to film fabularny z mnóstwem efektów specjalnych audio i wideo.

Edytowane przez BoDeX
Tniemy cytaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zaznaczyc że jest to płytka dla maniaków. Jeśli ktoś nastawia się na oglądanie bóg wie jakich fajerwerków to mówię że nie jest to film fabularny z mnóstwem efektów specjalnych audio i wideo.

To, to wiemy :rolleyes:

Chodziło mi właśnie to tę jakość. OK, jakby co to się ssie :)

Ciekawe jak PCH sobie z tym poradzi (bitrejt ~39Mbps).

Edytowane przez Adam_2K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widoczki ładne ale jakość nie powala [edit: delikatnie rzecz ujmując].

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... obejrzałem sobie wczoraj.

To jest płytka z zapowiedziami kilku filmów AMBRA.

Rzeczywiście, niektóre takie sobie, ale jest też parę takich, które cieszą oko i ucho.

W sam raz do zademonstrowania gościom jak naprawdę wygląda HD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Tymi "lepszymi kawalkami" mozna bylo epatowac 2-3 lata temu. Dzisiaj obraz w telewizji HD wyglada lepiej, nie wspominajac o BD i reenkodach najlepszych jakosciowo wydan. To moja prywatna opinia, ale podkreslam ją, bo chcialbym przestrzec uzytkownikow przed tą pozycja.

Jak Ktos lubi widoki to niech lepiej sobie Barake kupi (czy sciagnie) bedzie z tego jakis pozytek dydaktyczny, a jakosc obrazu i dzwieku o niebo lepsza od demowki, o ktorej piszemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś mogłby opisać troche dokładniej jak to wygląda. Ile trwa ta płyta, czy są bonusy? Ja mam 3 DVD Ambry więc niechciałbym zakupować czegoś co już posiadam.Jakiś spis utworów ,czy są w całości czy tylko fragmenty. I co nie tak jest z obrazem HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...