Skocz do zawartości
darcun

Jaki zastosować uchwyt/wieszak do zamocowania plazmy 42PV80 na ścianie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!.

Zamierzam zawiesić na ścianie plazmę 42PV80.Do tego celu chcę wykorzystać uchylny uchwyt do telewizora.

Problem w tym,że znalazłem podobne wieszaki różniące się znacznie w cenie.Nie mam zielonego pojęcia,który wybrać.

Proszę kolegów o pomoc w wyborze odpowiedniego wieszaka.Chodzi mi o to aby między innymi posiadał dobre zabezpieczenie przed spadnięciem z wieszaka i aby konstrukcja wytrzymała ciężar telewizora.

Proszę o pomoc w wyborze osoby ,które posiadają takie wieszaki lub może je montowali.

-za 139zł: http://www.uchwytylcd.eu/index.php?p98,ar-...d-do-80kg-32-60

-za 247zł: http://www.agito.pl/uchwyty-i-wieszaki/edb...1809.38149.html

Proszę o pomoc w wyborze wieszaka,względnie wskazanie innego i lepszego od tych wyżej zamieszczonych.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilem do swojej 42' taki uchwyt:

http://www.allegro.pl/item550956912_uchwyt..._iso_favat.html

sprawuje sie swietnie i cena przystepna

Jaka to przystępna cena?? Ponad stówę dałeś za uchwyt do 42"??

Ja kupiłem do swojej 50" Plazmy

Taki Uchwyt

Nie pamiętam ale chyba nawet u tego samego sprzedającego, na pewno w tej cenie i dostałem taki zestaw do czyszczenia (szmatka, pędzelek i spray).

Najśmieszniejsze, że ten sam zestaw czyszczący w Media Expert jest za 35zł, a uchwyt mi proponowali za 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erikos- Twoja informacja dotycząca b.korzystnego zakupu uchwytu dotyczy ilości hurtowych.

cyt:UWAGA!!

SPECJALNA OFERTA PRZY ZAKUPIE WIĘKSZYCH ILOŚCI !!!

Przy zakupie 4 opakowań zbiorczych po 3 sztuki czyli łącznie 12 szt. do każdego uchwytu dodaję EXTRA GRATIS !!!! Super czyściki LCD !!!

Przy zakupie 1 opakowania zbiorczego czyli łącznie 3 szt. do każdego uchwytu EXTRA GRATIS !!!! Jedną szmatkę do czyszczenia LCD !!!

Biorąc pod uwagę ich wartość uchwyty otrzymujesz prawie za darmo !!!

Cena szmatki do czyszczenie LCD w marketach to 10-15 złotych !!!!

Cena czyścika LCD w marketach to aż 40-50 złotych !!!!

Widzisz,że dodatki w postaci szmatek itp. są dla hurtowników.

Edytowane przez darcun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie napisałem, że kupiłem na tej aukcji.

Linke podałem tylko w celu obejrzenia tego konkretnego uchwytu.

Swój kupiłem u tego sprzedającego w listopadzie 2008 więc aukcja poszła już do archiwum.

Tak jak napisałem wyżej, kupiłem 1 uchwyt i dostałem extra taki czyścik jak facet ma tam na zdjęciach (szmatka, pędzelek i spray).

Zresztą pytanie było o uchwyt do 42" więc odpowiadam, że uchwyt za około 60zł super się nadaje bo sam taki mam do 50" i nie ma co przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze wieszaka.

Wybrałem propozycję "hubikasa"

Pozdrawiam!

Edytowane przez darcun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka w nim jestm po zamontowani uodleglosc tv od sciany???

nie juest tak ze wymagane jest dl aplazmy 8 cm zeby sie chlodzil???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to zdecydowanie wiecej niz 8 cm, nie ma tu mowy o jakim przegrzaniu, zreszta np. plazmy Panasonica, maja u samej gory matrycy wiatraki, ktore wydmu[beeep]a powietrze w gore a nie do tylu obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie tutaj

szukalem uchwytu dla TV i znalazlem taki www.allegro.pl/item632139147_tvs_system_uchwyt_lcd_plazma_od_32_6 3_75kg.html

uchwyt firmy TVS PLB-11. Uchwyt ten daje najmniejsza z mozliwych odleglosc TV od sciany - 3cm. Mam pytanie czy ktos juz montowal ten uchwyt u siebie i opisac czy jest zadowlony? Poza tym uchwyt jest dedykowany do TV od 32' do 63' wiec niemal do calej gamy TV. Zastanawiam sie czy nie jest to jakis chinski bubel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam temat bo tez chcialbym zakupic uchwyt do Panasonica 42PV80 a linki sa juz nieaktualne, czy moglibyscie Panowie je odswiezyc lub podzielic sie informacjami jakich uchwytow uzywacie do powieszenia na scianie 42PV80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj na portalu Al.eg.o takiego jak wpierwszym pierwszym poscie w pierwszym linku , mozna go kupic o polowe taniej i jest rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja miałem problem z powieszeniem swojego telewizora. Długo się zastanawiałem jaki uchwyt wybrać, czy na ramieniu, czy regulowany, a może stały. Byłem w saturnie i media markcie, ale wybór średni i ceny wysokie. Postanowiłem poszukać czegoś w internecie i natrafiłem na sklep www.uchwyt.pl, dodatkowo sklep mieści się w Warszawie, gdzie akurat mieszkam więc do nich pojechałem. To co zobaczyłem to naprawdę szok, bardzo bogata oferta, uchwyty z każdego segmentu, każdy uchwyt zamocowany jest na wystawie, można dotknać i się nimi pobawić, naprawdę super, widać, że towar solidny i do tego w dobrej cenie :). Jeżeli ktoś ma problem z decyzją jaki uchwyt wybrać to gorąco polecam ten sklep.

Edytowane przez marek_been
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...