Skocz do zawartości
tymeek

Telewizor 37-42 do 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam kupić telewizor. Nie orientuję się na tym rynku w ogóle, więc prosiłbym was o podanie kilku wartych uwagi modeli o przekątnej od 37 do 42 i w cenie ok. 3000 zł lub taniej. Nie oczekuję porady wskazującej jeden konkretny model, chciałbym po prostu dowiedzieć się na które warto zwrócić uwagę i porównać je na własne oczy.

Jestem otwarty zarówno na LCD jak i na plazme - zobaczę co lepiej będzie wypadało w praktyce. Mam wątpliwości czy potrzebuję odbiornika lull hd, jednak ma być to sprzęt na kilka ładnych lat i myślę, że warto byłoby mieć sprzęt zgodny z tym standardem, kiedy odtwarzacze blu-ray będą kosztowały tyle co dziś dvd.

Sygnał jakim dysponuję to cyfrowa telewizja kablowa Vectra. Mogę dokupić dekoder HD i tym samym mieć dostęp do programów w HD, ale jak wiadomo nie jest ich wiele. Nastawiam się przede wszystkim na filmy DVD oraz DviX (odtwarzacz zakupię gdy tv będzie już stał, posiadam amplituner sony str-de585, następny będzie komplet głośników, ale tym się będę martwił na końcu). Dodatkowo rozważam w przyszłości zakup konsoli, ale już teraz będą czasami podłączane konsole znajomych, więc jest to istotny aspekt.

Kolejna sprawa to miejsce zakupu. Może ktoś jest w stanie polecić mi jakiś sklep/salon na śląsku gdzie mogę obejrzeć sprzęt, który mnie interesuje oraz ceny będą przystępne?

Proszę o podanie wartych uwagi modeli i osobistych opinii na ich temat. Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc!

Edytowane przez tymeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...