Skocz do zawartości
maxthebest

onkyo 606 + ps3 brak av..

Rekomendowane odpowiedzi

podłączyłem ps3 do hdmi2, przyporządkowałem hdmi2 w setupie jako game/tv....no i cisza...co przeoczyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem juz rozwiązany - wtyczka..ale jest inny konsola ustawia się na jakąś niska rozdzielczość...!??? co z tym????..wszedłem w je ustawienia display settings..i ona ustawia z automatu 700coś na 500coś...poza tym w kolumnach głucho....Pomóżcie proszę...zwłaszcza gracze ...(tv: plazma Sam ps50a756)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ustawienia w onkyo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ustawienia w onkyo??

nie ma dźwięku, a co do ustawień onkyo to jedyne co robiłem to przyporządkowałem wyjście hdmi2 do tego trybu game/tv..nic nie ustawiałem więcej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sprawdź jak masz ustawione wyjście hdmi.W 7.hardware setup i później hdmi tam masz rozdziałki.Jeżeli chodzi o obraz

Edytowane przez rozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem nie chodzi w o wybranie w ustawieniach opcji "pass trough"?? Tym sposobem amp nie będzie skalował obrazu tylko przekazywał go bezpośrednio na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też korzystam z PS3 na Samsungu PS50A756.

PS3 mam podpięte po HDMI do Yamahy RX-V863 i Yamahę po HDMI do TV.

Do TV Amplituner miałem wpięty różnie raz do HDMI 1, raz do HDMI/DVI 2 ale różnicy w działaniu nie odczułem, teraz zostało na HDMI 2 i w ystawieniach ustawione jako Odbiornik AV.

Ustawień e.mode typu gra itd prawie nie używam.

Na ampli skalowanie jest ustawione na "trough".

W PS3 ustaw gniazda na HDMI i 1080p

Wszystko z dźwiękiem musi hulać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co oznacza: w ustawieniach ustawione jako Odbiornik AV? na tv? gdzie?....na ampli konfigurowałem HDMI jako auto, potem jako 1080i, bez rezultatu....na PS3 w ustawieniach AV mam wyszarzałą i zaptaszkowaną rozdzielczość 576p, zaznaczam prócz tego 1080i (zaznaczałem tez wszystkie), konsola testuje a potem wraca do tego okienka z zahaczonym 576p i tak w kółko...nie wiem, czy jeszcze gdziekolwiek jest to do ustawienia (ps. dźwięk juz jest ok)....SZLAG MNIE TRAFIA!...

Edytowane przez maxthebest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TV gdzie wybierasz wejście Edytuj nazwę HDMI2 i tam sobie wybierasz Odbiornik AV.

Dokładnie taka sama sytuacja jak w instrukcji gdzie pisze że jak łączysz TV z kompem to masz wybrać opis PC (cokolwiek miało by to zmieniać)

W ustawieniach w PS3 musisz mieć ustawione 1080p.

Oczywiście w PS3 musisz mieć też ustawione wyjście jako HDMI.

Edit:

nie jestem teraz w domu ale jak wrócę to opiszę ci moje ustawienia w PS3 na jakich na 100% chodzi.

Edytowane przez Erikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jestem teraz w domu ale jak wrócę to opiszę ci moje ustawienia w PS3 na jakich na 100% chodzi.

będę czekał na info

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W Playstation 3:

Settings -> Display Settings -> Video Output Settings -> HDMI (Oczywiście podepnij najpierw HDMI) -> Automatic -> (samo się ustawi na 1080p) zatwierdź "X" -> możesz teraz zakończyć "Finish" lub dalej wybrać "Audio Output Settings -> HDMI -> Automatic -> Zatwierdź "X"

To by było chyba na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

W Playstation 3:

Settings -> Display Settings -> Video Output Settings -> HDMI (Oczywiście podepnij najpierw HDMI) -> Automatic -> (samo się ustawi na 1080p) zatwierdź "X" -> możesz teraz zakończyć "Finish" lub dalej wybrać "Audio Output Settings -> HDMI -> Automatic -> Zatwierdź "X"

To by było chyba na tyle.

no widzisz, to jest bajecznie prosta standardowa procedura...u mnie po automatic..mieli..mieli a na koniec wyrzuca cztery mozliwości w tym 576 jest zahaczone i ciemniejsze (jakby z urzędu, bo odhaczyć nei da się)...Kiedy zahaczam wybrane lub wszystkie konsola znów mieli..i wraca do tego okna z komunikatem...i tak w kółko...

Czy ktoś z posiadaczy Onkyo 606 i ps3 mi pomoże???????

Edytowane przez maxthebest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, to jest bajecznie prosta standardowa procedura...u mnie po automatic..mieli..mieli a na koniec wyrzuca cztery mozliwości w tym 576 jest zahaczone i ciemniejsze (jakby z urzędu, bo odhaczyć nei da się)...Kiedy zahaczam wybrane lub wszystkie konsola znów mieli..i wraca do tego okna z komunikatem...i tak w kółko...

Czy ktoś z posiadaczy Onkyo 606 i ps3 mi pomoże???????

Ja mam i nie ma problemu spróbuj podłączyć ps3 od razu do tv i zobaczy czy wtedy ps3 przeskoczy na 1080p.Może kabel?A te ustawienie w onkyo sprawdzałeś??

Jaki to tv??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wcześniej konsola chodziła bezpośrednio z tv i filmy z brd były w 1080, tylko dźwięk z głosników tv. Teraz zainwestowałem w onkyo, kolumny, wszystko jak Bóg przykazał podłączyłem po hdmi (kable: http://www.mania24.pl/product_info.php?products_id=10735)..W onkyo ustawiłem konsolę na HDMI2, przypisanym do Cable/Sat..w hardware settings ustawiłem HDMI na 1080i (próbowałem tez z auto i innymi)...W ustawieniach konsoli Display settings wybrałem HDMI->automatic..i nic: powrót do menu..wybralem custom->576p zaznaczone i nieedytowalne, zaznaczyłem pozostałe "ptaszkami", konsola testuje, na tv info: "szukanie sygnału", potem "tryb niedostepny"...i powrót do menu wyboru rozdziałki...i tak w kółko...TV to plazma ps50a756...

Edytowane przez maxthebest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a testowałeś 720???A co masz jeszcze podłączone do onkyo??

Edytowane przez rozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a testowałeś 720???A co masz jeszcze podłączone do onkyo??

mam jeszcze podłączony do hdmi1 dekoder kablówki z HD i tam jest 1080..To jest włąsnie najdziwniejsze, bo wskazywałoby na niekompatybilność konsoli (????)...Tylko dlaczego u innych gra u u mnie cos nie halo.....? :rolleyes: Mam jeszcze możliwość resetu z obu stron, co pewnie uczynię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...