Skocz do zawartości
TheArt

ONKYO TX-SR304E - czy warto

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, co powiecie o tym amplitunerze - czy wedlg was do podstawowych zastosowan wystarczy. Wedlug recenzentow to calkiem udany model - w sklepie kosztuje 750zl - moge miec nowke za 600zl. Amplituner TYLKO do KD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc, co powiecie o tym amplitunerze - czy wedlg was do podstawowych zastosowan wystarczy. Wedlug recenzentow to calkiem udany model - w sklepie kosztuje 750zl - moge miec nowke za 600zl. Amplituner TYLKO do KD.

Moim zdaniem jeśli to ma być tylko do kina domowego czyli DD i DTS to jak najbardziej się nadaje , nic rozsądniejszego za 600 zł się nie znajdzie z nowych ampów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy warto to brac czy lepiej jednak za te cene kupic cos uzywanego ze znacznie wyzszej polki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko czy warto to brac czy lepiej jednak za te cene kupic cos uzywanego ze znacznie wyzszej polki.

Jeśli coś uda się fajnego używanego kupić to pewnie , 600 zł nie jest bardzo dużą kwotą do zaryzykowania na wypadek zepsucia , tylko pytanie co będziesz do niego podłączał ? bo jeśli ten co podałeś ma wszystko co potrzebujesz to nie ma sensu kupować lepszej używki . Bo nowy to nowy . Nie wiem czy potrzebne ci hdmi i inne nowe dodatki jeśli nie to taki model spokojnie pochodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w obecnych "Gadżeciarskich" czasach mnogość wejść i wyjść w ampie jest bardzo wskazana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w obecnych "Gadżeciarskich" czasach mnogość wejść i wyjść w ampie jest bardzo wskazana :lol:

No to jeśli tak to współczesny amp musi mieć hdmi , dekoder dts hd master , dekoder dd true hd więc minimum to onkyo 606 :) wystarczy na lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna używałem Yamahy RX-V430 z resztą dalej jeszcze służy mi gdzie indziej jako zestaw stereo do słuchania radia.

Sprzęt do kina domowego w sam raz jak na cenę 400 do 500zł to myślę że można ją spokojnie wylicytować.

Sam się przesiadłem na Yamahę RX-V863 i też myślę :lol: że wystarczy na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych bajerów mi nie trzeba - komputer - spdif - amplituner - 5.1 Koda - sub Koda - pokoj 35m2 (sala kinowa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy napędzi on 35m2. Bo to sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam - chociaz model 343 spokojnie dawal sobie rade na 25% mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli "nie potrzebujesz na razie bajerów", a widzimy ze cena jest spox, ja bym brał.

Autorus

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pokój to masz faktycznie nie mały, u mnie Yamaha pracuje w 20m2 tylko tam jest spory zapas mocy.

Jeżeli ten TX-SR304E ci wystarcza to jasne, że bierz napewno na nim nie stracisz.

Najwyżej za rok go pchniesz na jakiś aukcjach i niewykluczone że swoje za niego jeszcze dostaniesz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche stracha mi zrobiliscie - moj ampli ONKYO 343 spokojnie dawal rade. Chyba wezme tylko koles cos syczy za przesylke 70zl, chyba sie nacpal trawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo. Ja wysyłałem UPS hk645, ciężki jaqk nie powiem co, oczywiście ubezpieczona przesyłka - dałem ok 50zł Ale on przelał mi kase na konto.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...