Skocz do zawartości
  • 0
tgajdowski12

problem z ps3

Pytanie

witam.mam pytanie.otoz po wlaczeniu ps3 jest wszystko ok(lcd philips full hd ,kabel hdmi)natomiast po wlaczeniu gry na chwile,okolo 3-5 sekund pojawia sie komunikat na ekranie lcd BRAK SYGNALU,po chwili jest juz obraz i wszystko dziala ,czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
witam.mam pytanie.otoz po wlaczeniu ps3 jest wszystko ok(lcd philips full hd ,kabel hdmi)natomiast po wlaczeniu gry na chwile,okolo 3-5 sekund pojawia sie komunikat na ekranie lcd BRAK SYGNALU,po chwili jest juz obraz i wszystko dziala ,czy to normalne?

Nie wiem jaki masz model TV, ale miałem podobny problem z HDCP na Sony KDL46X2000 NA PS3 na kabelku za80 zł w rozdzielczości full HD miałem informację o braku zgodności a obraz zanikał na ok 2-3 sek. Po wymianie na lepszy Profigold problem częsciowo ustapił, ale poprzedni kabel może poprostu był z wadą ukrytą. W cyfrowym sygnale nie ma to aż takiego znaczenia jak ma to miejsce z analogiem, tu nie należy oszczedzać. Cięzko wyczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Według mnie to normalne. Uruchamiając grę konsola, przez krótką chwilę, nie wysyła żadnego obrazu. Dlatego twój TV informuje ciebie o tym. W moim TV nie ma komunikatu o braku sygnału - mam za to czarny obraz, a po chwili ramkę z nazwą źródła i odbieraną rozdzielczością. Jeden TV reaguje w taki sposób, a drugi w inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój znowu reaguje tak, że odpalam ps3, gram sobie/oglądam film i np po 2-3 min zgaśnie obraz i po 1-2s sie pojawi ale później już nie wyłącza się. Po ponownym uruchomieniu konsoli znowu taki pojedynczy przypadek. Powiem szczerze, że przedtem było to sporadycznie a teraz za każdym nowym uruchomieniem konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...