Skocz do zawartości
p0g

ampli + glosniki 5.1 do malego pokoju

Rekomendowane odpowiedzi

witam

na wstepie chcialbym sie zapytac kogos kto sie zna a tym czy do pokoju o wymiarach 4 m x 2.10 m , jest jakikolwiek sens kupowac zestaw 5.1 ktory mialby glownie sluzyc do ogladania filmow. a wiec tak posiadam tv lcd sharp 37xl8e do tego odtwarzacz tvix 6500a i playstation 3 , do tego sprzetu chcialbym dorzucic wlasnie jakis zestaw amplituner z hdmi + glosniki ale calkiem nie mam pojecia co kupic . moglibyscie poradzic co kupic , no i cena im mniej tym lepiej tak powiedzmy ze gora do 2000(najlepiej bylo by tak z 1500) zl .da rade cos w miare rozsadnego wybrac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

na wstepie chcialbym sie zapytac kogos kto sie zna a tym czy do pokoju o wymiarach 4 m x 2.10 m , jest jakikolwiek sens kupowac zestaw 5.1 ktory mialby glownie sluzyc do ogladania filmow. a wiec tak posiadam tv lcd sharp 37xl8e do tego odtwarzacz tvix 6500a i playstation 3 , do tego sprzetu chcialbym dorzucic wlasnie jakis zestaw amplituner z hdmi + glosniki ale calkiem nie mam pojecia co kupic . moglibyscie poradzic co kupic , no i cena im mniej tym lepiej tak powiedzmy ze gora do 2000(najlepiej bylo by tak z 1500) zl .da rade cos w miare rozsadnego wybrac ?

najlepszy stosunek cena/jakość to zestaw logitech z-5500 thx cena ok.1000 zł

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam pokój trochę wiekszy a posiadam zestaw Harman Kardon AVR147 amplituner i do tego zestaw głośników HKTS 11, i śmiało mogę polecić do kina z uwzgędnieniem pokojów o rozsądnych metrarzach do 20 metrów ( napewno a może i więcej). Amplituner śmiga z PS3 po optyce jak ta lala.

To tak, że mam i wiem jak to działa i śmiało polecam. Sens jest zawsze tylko przesadzać nie warto, jeśli to tylko kino to ok.

Radio z AVRa 147 na 5-cio kanałowym trybie śmiga miło. Sub ma duży zapas mocy:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście mam pokój trochę wiekszy a posiadam zestaw Harman Kardon AVR147 amplituner i do tego zestaw głośników HKTS 11, i śmiało mogę polecić do kina z uwzgędnieniem pokojów o rozsądnych metrarzach do 20 metrów ( napewno a może i więcej). Amplituner śmiga z PS3 po optyce jak ta lala.

To tak, że mam i wiem jak to działa i śmiało polecam. Sens jest zawsze tylko przesadzać nie warto, jeśli to tylko kino to ok.

Radio z AVRa 147 na 5-cio kanałowym trybie śmiga miło. Sub ma duży zapas mocy:).

on chce zesstaw do pokoju 8 m2 ;) logitech będzie ąz nadto dobry,sens kupowania ampli+zestaw głośników do takiej kubatury jest moim zdaniem nieporozumieniem.Bierz logitecha :)U mnie logitech stoi w pokoju ok 18 m2 i efekty są że ho ho :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale to po za moj budzet ten zestaw harman kardon

a czy do tych glosnikow logitecha poptrzeba jeszcze amplituner ? no i czy ma ten zestaw wejscie hdmi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony STR-DG510 cena w granicach 800 zł amplituner 5.1 i np Canton Movie 80-CX srebrny cena 770 zł i masz zestaw za te pieniądze wyszukany w skąpcu w 5 minut i te logitechy śm...szne do komputera generalnie zostają tylko do komputera.

Cena zestawu jakieś 1500 zł i napewno zrobi rozpi....che z tych logitechów. Z całym szacunkiem do Logitechów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
on chce zesstaw do pokoju 8 m2 ;) logitech będzie ąz nadto dobry,sens kupowania ampli+zestaw głośników do takiej kubatury jest moim zdaniem nieporozumieniem.Bierz logitecha :)U mnie logitech stoi w pokoju ok 18 m2 i efekty są że ho ho :)

to jest zestaw wzmacniaczz dekoderami dd +komplet głośników+piliot

http://www.allegro.pl/item534381556_logite...able_salon.html

tak to wygląda , nie ma wejscia hdmi , ale ma wejscia optyczne i stereo

w tej kategorii cenowej jesy NIE DO POBICIA

sam bylem sceptykiem ale kupilem do małego pokoju i kopara mi opadła jak podłączylem dvd i konsole

i ma jeszcze jeden plus jest bardzo ładnie wykonane i głośniczki można albo postawic albo powiesic

POLECAM

p.s.

do adama

słuchałes tych logitechów?, ja sam bylem sceptyikiem ale po opiniach moich znajomych kupilem i jest mega zadowolony a w solanie mam amplii i duze głosniki

po prostu do pokoju 8m2 ten zestaw jest mega idealny

idz i posłuchaj w sklepie gwarantuje ze bedziesz zaskoczony

Edytowane przez Robert Luczynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

na wstepie chcialbym sie zapytac kogos kto sie zna a tym czy do pokoju o wymiarach 4 m x 2.10 m , jest jakikolwiek sens kupowac zestaw 5.1 ktory mialby glownie sluzyc do ogladania filmow. a wiec tak posiadam tv lcd sharp 37xl8e do tego odtwarzacz tvix 6500a i playstation 3 , do tego sprzetu chcialbym dorzucic wlasnie jakis zestaw amplituner z hdmi + glosniki ale calkiem nie mam pojecia co kupic . moglibyscie poradzic co kupic , no i cena im mniej tym lepiej tak powiedzmy ze gora do 2000(najlepiej bylo by tak z 1500) zl .da rade cos w miare rozsadnego wybrac ?

Witam kolegę.Osobiście polecam zestaw Elac05esp, można takie jeszcze kupic na allegro.(kolega ostatnio kupił za 420 pln) Do tego może amplituner Yamaha (polecam ceneo.pl) Życzę owocnych poszukiwań i przemyśleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te CANTONY Anglicy ocenili 85/100.

http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a...d/1001/page/6/#

Ok. Może nie słuchałem, może i są fajne ale zewnętrzny wzmacniacz z dobrym zestawem podstawkowców CANTON (to też nie jest byle jaka firma) zagra jak należy. Całość można wykalibrowac systemem kalibracji z tunera. Oczywiście można kupic all in one ale ja nie jestem zwolennikiem osobiście takich rozwiązań. Polecam w moim odczuciu subiektywnym najlepsze rozwiązanie, oczywiście moim skromnym przemyśleniem. I tak p0g będzie musiał sam zadecydować.

do Roberta:

Jeśli kupiłeś taki zestaw, bo w twoim odczuciu i odsłuchu wydawał sie najlepszy to ok w sumie o to chodzi.

Każdy szuka rowiązania dla siebie, my tylko przedstawiamy alternatywy.

PS do p0g.

Jeśli zakładasz 2000 na całośc to można znaleźć trochę lepszy tuner w zestawie z tymi głośniczkami np. ten z gego co wycztałem przenosi 1080i ale do 1200 zł idzie znaleźć np DENONA który ma 1080p i ma więcej wejść i wyjść zerknij na allegro na nowe DENONY 1509

Edytowane przez adamband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...