Skocz do zawartości
AreckiW

"wielki" test 37" TV w What Hi-Fi

Rekomendowane odpowiedzi

W angielskim sierpniowym What Hi-Fi jest test kliku TV 37 calowych zarówno LCD jak i PDP.
No i z kretesem Panasonic plazma 37PV60 pobiła doszczętnie wszystkie 37 calowe testowane LCDki.
Zapomniałem aparatu, bo bym cyknął fotki, gazeta kosztuje 40 zeta, to sobie tylko w Empiku poczytałem.
Wszystkich zainteresowanych odsyłam do numeru What Hi-Fi. Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jakoś nikt nie kwestionuje i nie polemizuje z tym testem ????????
Gdzie Janunio, Lizarazu, TOmeKK? Chłopaki, gdzie jesteście ? :)
Apteki chyba przysponsorowały te testy w Niemczech i Anglii, co ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiedziałem ze to dobry wybór bo własnie killka dni temu kupiłem sobie Panasonica 42PV60E

Jakosc obrazu w tv LCD pozostawia wiele do zyczenia. Moze kiedys w przyszłosci przy HD LCD sie sprawdzi ale na razie słabiutko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy o tym mowili, Angole o tym mowia a ja tam pozostane sceptyczny az sam organoleptycznie nie porownam Panasa PV60 z trzema imho najmocniejszymi zawodnikami w cieklym krysztale na chwile obecna - Loewe Xelosem, JVC S-ka i Sharpem serii 9 z martyca truD. Planuje takie cos na "po wakacjach" i nie bedzie taryfy ulgowej. Kazdy aspekt od SD slabej jakosci po HD, od dachowki po tuner cyfrowy, wreszcie wspolprace nienaganna z piecem tudziez konsola mam zamiar sprawdzic, przetrawic, zarejestrowac :) i pomarudzic nad ostatecznym werdyktem - co mozna kupic w cenie ponizej 10k, co da maksimum przyjemnosci.
Odpada Amoi full i inne full (bo w takich widelkach nie ma i nie bedzie ich za wiele), bo plazma po pierwsze bedzie HDR a nie full, bo po drugie widzialem SD na takiej matrycy z tunera ktory pieknie swiecil na takiej sobie plazmie i ten widok byl dla mnie przykry.
Mam w stosunku do PDP sporo zastrzezen, raczej LCD bardziej mi lezy ale nie przejde obojetnie nad tym, ze te Panasy tak sa zachwalane.

Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuuu, dzięki chłopaki, na tym mi zależało, nie na truizmach, tylko na obiektywnych ocenach, a nie takie gadanie z założenia, że coś tam do apteki, a coś tam do supermarkietu.
Dzięki wielkie. Ein, jak już pomęczysz sprzęciki, to dawaj z opisem na forum.
Każdy sprzęt ma zady i walety, jednemu z nas potrzeba do TV, drugiemu do gier, trzeciemu do dekoracji do salonu, itd. dlatego każdy z nas ma tak inne opinie.
Ale żeby nie przesadzić w samosądach, to jednak myślę, że jeśli Angole i Niemiaszki mówią jednym głosem o wyższości PDP nad LCD, to może jednak coś w tym jest?
Ja z własnych doświadczeń na razie optuję za całościową jakością PDP, ale po to jadę na IFĘ (z aparatem), żeby znowu "zmienić lub nie" swoją opinię wyrobioną w zeszłym roku.
Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...