Skocz do zawartości
  • 0
micb

upgrade firmware'u SAMSUNG HD-870

Pytanie

Mam problem z aktualizacją firmware'u:/ w Samsungu Hd-870. Polega on głównie na tym, że pociągnąłem ze strony samsunga aktualizację (plik w formacie .zip) i nie wiem co z nim dalej zrobić. Kilka moich prób nagrania zakończyło się niczym. Czyniłem to w ten sposób, że rozpakowałem ów plik i następnie w Nero wypaliłem obraz pliku build.img Nero mi obraz wypalił ale już pliku update.ver tam nie umieścił. Kompletnie nie wiem jak wypalić te dwa pliki na płycie i czy należy to robić w Nero. Jeśli ktoś może to niech napisze krok po kroku jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Mam problem z aktualizacją firmware'u:/ w Samsungu Hd-870. Polega on głównie na tym, że pociągnąłem ze strony samsunga aktualizację (plik w formacie .zip) i nie wiem co z nim dalej zrobić. Kilka moich prób nagrania zakończyło się niczym. Czyniłem to w ten sposób, że rozpakowałem ów plik i następnie w Nero wypaliłem obraz pliku build.img Nero mi obraz wypalił ale już pliku update.ver tam nie umieścił. Kompletnie nie wiem jak wypalić te dwa pliki na płycie i czy należy to robić w Nero. Jeśli ktoś może to niech napisze krok po kroku jak to zrobić.

po rozpakowaniu pliki nagrac na plytke cdr nie na dvd i najlepiej dodac kilka lub kilkanascie Mb czegokolwiek w dowolnym katalogu poniewaz wiele odtwarzaczy nie radzi sobie dobrze z mala iloscia danych na plytce ..... i oczywiscie postepowac scisle wg instrukcji upgrade z zachowaniem szczegolnej ostroznosci program do nagrywania moze byc dowolny Nero jest b.dobrym wyborem....i dla pewnosci nagrac na dobrej jakosci nosniku i przed wlozeniem do urzadzenia ktore chcemy upgradowac nalezy sprawdzic poprawnosc zapisu , najlepiej sprobowac skopiowac na dysk i jesli wszystko daje sie poprawnie skopiowac to mozna przystapic do ugrade .....i to by bylo na tyle......http://hdtvpolska.com/style_images/web/folder_post_icons/icon1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...