Skocz do zawartości
maxthebest

Koda AV-701, SW-550 + konsola PS3 - jaki amplituner?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!! Proszę serdecznie o pomoc. Mój pokój tv doczekał się dużej plazmy oraz konsoli PS3. Moje kino to KODA DRA-660 + wspomniany kpl glośników AV. Bardzo zależy mi by korzystać z dźwięku 5.1 z konsoli, ale niestety DRA-660 ma podobno tylko WYJŚCIE optyczne..Musze zatem kupić osobny amplituner :lol:, a ponieważ to wydatek nieprzewidziany, chcę coś podstawowego, niedrogiego, co będzie posiadało kilka wejść optycznych np. (przynajmniej jedno) i wejścia hdmi i co nie uszkodzi mi tych niezbyt wysilonych głośników (pokój ma 20m.kw, więc nie wymaga wielkiej mocy). PROSZĘ O POMOC..w temacie audio jestem zielony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!! Proszę serdecznie o pomoc. Mój pokój tv doczekał się dużej plazmy oraz konsoli PS3. Moje kino to KODA DRA-660 + wspomniany kpl glośników AV. Bardzo zależy mi by korzystać z dźwięku 5.1 z konsoli, ale niestety DRA-660 ma podobno tylko WYJŚCIE optyczne..Musze zatem kupić osobny amplituner :rolleyes:, a ponieważ to wydatek nieprzewidziany, chcę coś podstawowego, niedrogiego, co będzie posiadało kilka wejść optycznych np. (przynajmniej jedno) i wejścia hdmi i co nie uszkodzi mi tych niezbyt wysilonych głośników (pokój ma 20m.kw, więc nie wymaga wielkiej mocy). PROSZĘ O POMOC..w temacie audio jestem zielony..

Denon 1908 sprawdź:( w miare tani ale nie zamyka Ci żadnej furtki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Denon 1908 sprawdź:( w miare tani ale nie zamyka Ci żadnej furtki :)

kwota ok. 2000,- nie wchodzi w rachubę, a tyle chcą za tego Denona..:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kwota ok. 2000,- nie wchodzi w rachubę, a tyle chcą za tego Denona..;)

jakie 2000 w oficjalnym katalogu dystrybutora 1400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie 2000 w oficjalnym katalogu dystrybutora 1400

wrzuciłem w ceneo i tak mi odpowiedziało..2000,- bez kilku złotych: http://www.ceneo.pl/1032388..chyba, że nie to ten model..Na stronie denona jest 1909 i też w tej okolicy cenowej...

Edytowane przez maxthebest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stano na Onkyo tx-sr606 (przyszłościowo, bo z HD..), a więc blisko 2000,- się zrobiło..Mam do niego w spadku AV-701 z subem sw-550..Jak to będzie brzmiało??? Może wymienić cos w tym zestawie?? Szczerze sie przyznam, że małą mam ochote obecnie na dodatkowe wydatki, ale....Co myślicie??

Edytowane przez maxthebest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw podobno świetnie się zgrywa,czytałem wiele pozytywnych opinii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...