Skocz do zawartości
Argus

Sharp BH HP21H

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie odnośnie odtwarzacza Sharp BH HP21H. Czy ktoś zna jakieś szczegóły na jego temat? Nie mogę nic znaleźć o tym odtwarzaczu. Mam okazję go kupić za całkiem przyzwoitą cenę. Pozdrawiam

Edytowane przez Argus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy dobra cena? Sklepowa aktualnie to 799-999

Na stronie producenta BD-HP21S można wyczytać m.in. :

Odtwarzane formaty

Profil BD-ROM R(1,1) / RE(2,1) • / •

BD-MV / BD-AV • / •

AVCHD -

DVD-Video •

DVD-RW/R/DL • / • / •

DVD+RW/R/DL • / • / •

CD-DA/CD-RW/R • / • / •

Audio-CD / CD-MP3 / CD-WMA • / - / -

JPEG / DIVX • / -

VCD / SVCD - / -

Obraz

MPEG2 / H.264 / VC1 • / • / •

Konwerter Video D/A 148,5MHz/ 12bit

Wyjście 1080P/24Hz •

System x.v.Colour (wyjście HDMI) •

Sterowanie przez HDMI (Aquos Link) •

Tryb Progressive Scan •

Dźwięk

Konwerter Audio D/A 192kHz/ 24bit

Wbudowany dekoder Audio •

System Dolby-Digital-Plus / Dolby-TruHD (bitstream) • / •

Dźwięk DTS-HD / DTS o wysokiej rozdzielczości (bitstream) • / •

Nie czyta VCD, SVCD, DIVX i CD-MP3 oraz nie trawi AVCHD :rolleyes: USB tylko do aktualizacji, brak czytnika kart, brak profilu 2.0 itd

Czyli HDszaleństwa nie ma. Ale jeżeli jest naprawde tani i potrzebujesz blu-ray tylko pod TV to czemu nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Od miesiąca posiadam wspomniany model Sharpa i chciałbym podzielić się kilkoma uwagami.

Nie wiem czy trafiłem na felerny egzemplarz ale mam same problemy.

1.Nie czyta filmów DVD nagranych na płytach EMTEC ( bez problemu obsługuje TDK i VERBATIMY )- to mały problem.

2.Dziwny objaw wskazujący na błędne oprogramowanie( tylko na płytach Blue Ray ):

- po zatrzymaniu filmu w dowolnym momencie grafika ekranowa staje się nieczytelna(totalna mozaika)

wejście w menu staje się wręcz niemożliwe.Pomaga chwilowe przejście z HDMI na component.

3.Nie skaluje mi płyt DVD do 1080p.W opcjach HDMI mogę ustawić tylko auto albo 576p.Po wybraniu 1080p lub 1080i

lub 720p mam komunikat,że połączenie nie obsługuje tego formatu.A wiec każde DVD idzie w 576p i co dziwne

telewizor Blue Raya widzi właściwie czyli 1080p 24 Hz.

Dla zainteresowanych.

Dzisiaj na stronie http://www.sharp.co.uk/page/downloaddriver...=page,2,support

w dziale software ukazał się nowy soft do BH HP21H poprawiający odczyt wielu tytułów.

Niestety moich problemów nie rozwiązuje.Może ktoś z posiadających ten model Sharpa podzieli się swoimi spostrzeżeniami

lub zasugeruje mi,że coś robię źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam tez ten sam model SHARP BD-HP21S i pomimo dosc intensywnego uzytkowania od paru miesiecy, niczego podobnego nie zauwazylem. Mam w tej sytuacji obawy, ze jest to problem z ktorym potrzebym bedzie Ci serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia dlaczego wszędzi, wszyscy piszą, że ten odtwarzacz nie ma wyjśc 5.1. BYłem wczoraj w sklepie Avans, gdzie można go kupić za 449zł i sprawdziłem naocznie, że odwarzacz ma analogowe wyjścia 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...